Şarkıcı Yusuf Güney: Astral seyahatle uzaya gittim, NASA birçok bilgiyi benden sonra açıklıyor

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney, astral seyahat ile uzaya gittiğini söyledi. Güney, "NASA birçok bilgiyi benden sonra açıklıyor" dedi. Güney'in açıklamaları sosyal medyada gündem oldu.

Şarkıcı Yusuf Güney: Astral seyahatle uzaya gittim, NASA birçok bilgiyi benden sonra açıklıyor
29 Nisan 2021 - 13:00 - Güncelleme: 29 Nisan 2021 - 13:08

Şarkıcı Yusuf Güney katıldığı bir programda ilginç açıklamalarda bulundu. Güney, "Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. İki sene önce Ay’da su olduğunu söyledim mesela NASA daha yeni açıkladı. NASA birçok bilgi benden sonra açıklıyor" dedi.

Simge Tertemiz ve Mehmet Yıldırım'ın sunduğu 'Hayatın Rengi' programına konuk olan Yusuf Güney,  "Uzaya gitme hayalleriniz var mı?" sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

Güney, "Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Astral seyahat bilimsel olarak da var. Yani düşünce gücüyle bedenden ruhu ayırıp zaman kısıtlaması yaşamadan her yere gidebiliyorsunuz. Gezegenler arası da ulaşım sağlayabiliyorsun. Bir süre Astral Seyahat deneyimi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım... İki sene önce Ay’da su olduğunu söyledim mesela NASA daha yeni açıkladı. Mars’ta bildiğiniz yemyeşil bir göl var ve NASA bunu da yeni açıkladı..." ifadelerini kullandı.

Güney, "Ay’ın karanlık tarafında bir askeri üs var. Bunu uzaydaki varlıkların yaptığını söyledim. Onu da yeni açıkladılar. NASA birçok bilgiyi benden sonra açıklıyor" dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum