Şarkıcı Nez'den Survivor itirafı: Bir gün kala bayıldım

Şarkıcı Nez'den Survivor ile ilgili bir itiraf geldi. Nez, Survivor 2012'ye davet edildiğini, ancak Dominik'e gitmesine bir gün kala bayılıp hastaneye kaldırıldığı için kadrodan çıkarıldığını söyledi.

Şarkıcı Nez'den Survivor itirafı: Bir gün kala bayıldım
17 Kasım 2021 - 09:38

Bir döneme damga vuran şarkıcı Nez, katıldığı bir YouTube programında Survivor yarışmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı tarafından Survivor 2012'ye davet edildiğini, ancak Dominik'e gitmesine bir gün kala baygınlık yaşadığı için kadrodan ayrıldığını ifade etti. Nez, kendisinin yerine ünlüler takımına giren yarışmacının ise finale kadar gittiğini söyledi.

Asıl adı Nezihe Kalkan olan şarkıcı Nez, yıllar önce Acun Ilıcalı'nın sunduğu Yok Böyle Dans yarışmasına katıldığını ancak finale giderken partnerinin sakatlanması nedeniyle yarışmadan ayrıldığını söyledi. Acun Ilıcalı'nın ise Yok Böyle Dans'ın ardından "Sen tam bir Survivor'lık bir kızsın" diyerek kendisini Survivor 2012'ye çağırdığını açıkladı.

Nez, Survivor sürecinde yaşadıklarını ise şöyle anlattı:
"Survivor'a gidemedim. Ekibimizin Survivor'a hazırlık aşamasında söylediği şeyler vardı. 'Yerde yatın, evinizin kendi konforunda konforsuzluğu yaşayın' gibi tavsiyelerde bulundular. Ben çok abarttım. Kaç ay önce pirinç lapası yemeye başladım. Tam gitmemize bir gün kala bayıldım ve hastaneye kaldırıldım. İyi ki bayılmışım, uçakta olsa ne yapacaktım? Annem, Acun Ilıcalı'yla konuştu, daha sonra ünsüzler takımından ünlülere bir kişi geçti. O arkadaşımız Anıl da finale kadar gitti. Anıl da ilk programda teşekkür etmişti, 'Nez ablacağım bir günde ünsüzlerden geçip ünlü oldum' diye"


YORUMLAR

  • 0 Yorum