Şarkıcı Gökhan Özen hakkında yakalama kararı çıkarıldı!

Gökhan Özen’in rüşvet dağıtmakla suçladığı eski kayınpederi Mehmet Sevigen suçsuz bulundu. Bu kez Sevigen “Bana iftira atıyor” diyerek eski damadından şikayetçi oldu. Savcılık ifadesini alamadığı Özen hakkında yakalama kararı çıkardı.

Şarkıcı Gökhan Özen hakkında yakalama kararı çıkarıldı!
13 Nisan 2022 - 09:17


Şarkıcı Gökhan Özen'in 2016 yılında boşandığı eşi Selen Sevigen ve eski eşinin arasındaki sorunlar devam ediyor.

Sabah'ın haberine göre Selen Sevigen'in babası eski bakan Mehmet Sevigen de iki arasındaki sorunlara dahil olunca Gökhan Özen, sosyal medyada eski kayınpederinin otel açmak için rüşvet dağıttığını ve CİMER'e şikâyet ettiğini açıkladı.

CİMER'e gelen ihbardan sonra İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Gülay Sevigen ile birlikte 3 kişi hakkında soruşturma başlattı. Yürütülen soruşturma kapsamında savcılık Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Müdürlüğünce yapılan incelemelerde söz konusu otelin usulüne uygun bir şekilde olduğunu belirledi. Soruşturma sonunda Mehmet Sevigen'in eşi Gülay Sevigen hakkında takipsizlik kararı verildi.

Mehmet Sevigen önce Özen hakkında 1 liralık tazminat davası açtı ve kazandı. Eski bakan Mehmet Sevigen, iftiraya maruz kaldığını belirterek ayrıca suç duyurusunda da bulundu. 

Savcılık ifadesini alamadığı Gökhan Özen hakkında yakalama kararı çıkardı ancak avukatları Özen'in yurtdışından geleceğini ifade ederek yakalamanın kaldırılmasını talep etti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum