Şarkıcı Çelik'ten Zafer Partisi açıklaması: Çelik, siyasete mi girdi?

Şarkıcı Çelik, Zafer Partisi'ne katıldığına ilişkin paylaşımlar hakkında açıklama yaptı. Çelik, "Herhangi bir siyasi partiye katılmadım, benim işim sadece müzik" dedi.

Şarkıcı Çelik'ten Zafer Partisi açıklaması: Çelik, siyasete mi girdi?
06 Mart 2022 - 13:48


Zafer Partisi Kayseri İl Teşkilatı, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak "E tabi devir değişti ama Çelik değişmedi. Sanatçı Çelik Erişçi artık Zafer Partisi'nde" ifadelerini kullanmıştı.

Zafer Partisi'ne katıldığı iddiası üzerine Çelik'ten açıklama geldi. Çelik, Zafer Partisi'nin Suriyeliler dahil desteklediği politikalarının olduğunu vurgulayarak "Herhangi bir siyasi partiye katılmadım, benim işim sadece müzik" ifadelerini kullandı.

OdaTV'nin haberine göre, Ümit Özdağ başta olmak üzere Zafer Partisi'nde çok kıymetli insanlar olduğunu ve kendisine partiye katılması yönünde bir teklif geldiğini açıklayan Çelik Erişçi şunları kaydetti:

"Herhangi bir siyasi partiye katılmadım, benim işim sadece müzik. Her sorumluluk sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gibi benim de bu ülke için birtakım düşüncelerim ve fikirlerim var. Bunlara yakın olan görüşleri elbette destekliyorum. Türkiye'de bu kadar yüksek oranda Suriyeli'nin olmasını doğru bulmuyorum. Bu anlamda da Zafer Partisi'nin bu konuya ilişkin çıkışlarını ve politikalarını son derece doğru buluyorum ve destekliyorum. Desteklediğim başka görüşleri de var. Başta Ümit Özdağ olmak üzere partide çok kıymetli insanlar var. Kendileriyle bir arada bulundum. Kendilerinden partiye katılmam yönünde bir talep oldu. Ancak ben bir müzik insanıyım ve şu anda politika ile ilgili bir şey düşünmüyorum."
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum