'Samsak Döveci' şarkısı popüler oldu, iki ismin arası açıldı

Türkiye'de son dönemin en çok dinlenen şarkılarından biri olan "Samsak Döveci" iki ismin arasını açtı. Müzisyen Serkan Çağrı ve Elif Buse Doğan şarkıyı paylaşamadı.

'Samsak Döveci' şarkısı popüler oldu, iki ismin arası açıldı
14 Nisan 2022 - 09:42


TRT Müzik kanalında "Nefesten Sese" programında müzisyen Serkan Çağrı’nın çalıp Elif Buse Doğan’ın söylediği ‘Samsak Döveci’ isimli şarkı gündem oldu. Türkiye'nin son dönemde en çok dinlenen şarkıları arasına giren türkü, iki arkadaşın arasını açtı.

Sabah’ın haberine göre, Serkan Çağrı'nın klarnet çalıp Elif Buse Doğan'ın yorumladığı eser kısa sürede dinlenme rekorları kırınca türkü iki müzisyen arasında paylaşılamadı. Elif Buse Doğan türküyü yalnız başına okuyup single olarak çıkarmak istedi. Bu duruma bozulan klarnetçi ise müziklerini ekibiyle birlikte yeniden hazırladı, eseri de başkasına okutup dijital platformlara koydu.

Serkan Çağrı yaptığı açıklamada, "Buse, grup olarak yaptığımız parçayı, kendine mal etmeye çalıştı. Hakkaniyetli bir davranış olmadı, bana ayıp etti. Kardeşim gibi gördüğüm birinden böyle bir davranışı hiç beklemezdim.” dedi.

Elif Buse Doğan ise, "Kimseyle küs falan değilim, bunlar profesyonel işler. Serkan Çağrı ile TV programımız devam ediyor, başka projelerde de bizi yan yana görebilirsiniz" diye konuştu. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum