Saadet Partili Lütfi Yalman'dan "Mehmet Ağar'ın Saray'da ofisi var" iddiası!

Saadet Partisi GİK Üyesi Lütfi Yalman, bir televizyon programında yaptığı açıklamada, Mehmet Ağar’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda ofisi olduğunu iddia etti.

Saadet Partili Lütfi Yalman'dan "Mehmet Ağar'ın Saray'da ofisi var" iddiası!
22 Mayıs 2021 - 12:52 - Güncelleme: 22 Mayıs 2021 - 15:42
Saadet Partisi GİK Üyesi Lütfi Yalman, Kanal 42'de gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Sedat Peker'in açıklamaları nedeniyle gündemden düşmeyen Mehmet Ağar hakkında çarpıcı bir iddiada bulunan Yalman, Mehmet Ağar’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda ofisi olduğunu öne sürdü.

Enes Turbil ve Emre Özgül’ün sorularını yanıtlayan Yalman, son günlerde adı sık sık gündeme gelen Mehmet Ağar ile ilgil, “Beştepe’de ofisinin olduğu söyleniyor” iddiasını dile getirdi. Saadet Partili Yalman şu ifadeleri kullandı;
“Devlet Bahçeli’nin sayın Cumhurbaşkanı hakkında söylediği laflara ben tahammül edemiyordum zamanında. Hala da bunu kaldıramıyorum. Ama ne oldu da bu kadar ağır laflardan sonra bir araya gelindi? Bu sorunun cevabını bulamıyorum. Devlet Bahçeli’nin ve Doğu Perinçek’in hükümetin ve Tayyip beyin yanında yer almasını ve desteklemesinin ne olduğunu bilemiyorum. Bir açıklama yapmak lazım. İktidarın nimetlerinden istifade ediyorlar. Sayın Cumhurbaşkanının devletteki atamalar konusunda yer yer rahatsız olabileceği kanaatindeyim. Bu siyasi değil, şahsi düşünce. Elbetteki rahatsız olduğu taraflar vardır. Zaman zaman bazı bilgiler geliyor. Doğu Perinçek’in, Devlet Bahçeli’nin Hatta Mehmet Ağar beyin bile Beştepe’de ofislerinin olduğu söyleniyor. Böyle iddialar var. Bunlar, değişik siyasi ortamlarda söyleniyor ve konuşuluyor.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum