Ronaldo'nun fırlattığı kaptanlık bandı 75 bin dolara satıldı

Portekiz A Milli Futbol Takımı'nın dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo'nun Sırbistan maçında sinirlenerek yere fırlattığı kaptanlık pazubandı 75 bin dolara satıldı. Kazanılan para SMA hastası bir bebeğe bağışlandı.

Ronaldo'nun fırlattığı kaptanlık bandı 75 bin dolara satıldı
02 Nisan 2021 - 23:54 - Güncelleme: 03 Nisan 2021 - 00:04
Portekiz A Milli Futbol Takımı'nın kaptanı Cristiano Ronaldo'nun Sırbistan maçında sinirlenerek yere fırlattığı kol bandı, SMA hastası 6 aylık bir bebeğe yardım için açık artırmayla 75 bin dolara satıldı.

2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde Portekiz'in Sırbistan ile 2-2 berabere kaldığı maçta sayılmayan gole sinirlenen dünya yıldızı Ronaldo'nun kol bandını yere fırlatması gündem olmuştu.

Sırbistan devlet televizyonunun haberine göre, Ronaldo'nun kol bandı, Sırbistan'da SMA hastası 6 aylık bir bebeğe yardım için açık artırmayla 64 bin Euro'ya (yaklaşık 75 bin dolar) ismi açıklanmayan bir firmaya satıldı.

Sırp bir insani yardım kuruluşu tarafından çevrim içi ortamda açık artırmaya sunulan kol bandı, üç gün süren müzayede sonucu alıcısını buldu.

AP'nin haberine göre tartışmalı geçen müzayedede, bazı adaylar gerçekçi olmayan büyük meblağlar koyarak süreci aksatmaya çalıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum