Rizespor sponsorlar listesini güncelledi, Nihat Özdemir'in şirketi Limak'ı çıkardı!

TFF Başkanı Nihat Özdemir'in sahibi olduğu Limak'ın Süper Lig ekibi Rizespor'a sponsor olduğu ortaya çıkmıştı. Olayın ardından yeni bir gelişme yaşandı. Rizespor, resmi internet sitesindeki "Sponsorlar" kısmından Limak'ı çıkardı.

Rizespor sponsorlar listesini güncelledi, Nihat Özdemir'in şirketi Limak'ı çıkardı!
24 Ağustos 2021 - 09:32


Galatasaray ve Rizespor arasında "Oğulcan Çağlayan transferi" konusunda gergin günler yaşanırken, TFF Başkanı Nihat Özdemir'in sahibi olduğu Limak Holding'in Rizespor'a sponsor olduğu ortaya çıkmıştı. Galatasaray taraftarı ise olaya sert tepki göstermişti.

Sponsorluk konusu hakkında TFF ve Rizespor cephesinden açıklama yapılmazken, dikkat çeken bir gelişme yaşandı. T24'ün haberine göre, Rizespor, resmi internet sitesindeki "Sponsorlar" listesinden Limak'ı çıkardı.

Ayrıca Limak Holding'in, Rizespor Yatırım A.Ş.'nin hissedarı olduğu iddia edildi.

İşte Rizespor'un değiştirdiği sponsorlar listesi;


Sponsorlar listesinin eski hali şu şekildeydi;


Rizespor'un sponsorları arasında eski TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'a ait Acıbadem sağlık grubunun da olduğu görüldü. Ancak Acıbadem, Süper Lig ve TFF 1'de birçok takıma sağlık sponsorluğu yapıyor.

Karadeniz ekibinin isim sponsorluğunu üstlenen kurum ise, son yılları zararla kapatan Çaykur. Ayrıca Rizespor'a THY, İstanbul Havalimanı ve Cengiz Holding'de sponsor.


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum