Rıdvan Dilmen'den öneri: Stadın ismi değiştirilsin, 5 Eylül olsun

Aydın Nazilli'de doğan yorumcu Rıdvan Dilmen'den dikkat çeken bir öneri geldi. Dilmen, Nazilli İlçe Stadı'nın adının 5 Eylül Stadı olarak değiştirilmesini önerdi. 

Rıdvan Dilmen'den öneri: Stadın ismi değiştirilsin, 5 Eylül olsun
01 Ocak 2022 - 14:02

Aydın Nazilli'de doğan ve Nazilli Sümerspor’da futbola başlayan yorumcu Rıdvan Dilmen, katıldığı bir televizyon programında açıklamalarda bulundu.

Dilmen, son dönemde Fatih Terim, Şenol Güneş, Mustafa Denizli gibi büyük başarılar yakalamış teknik direktörlerin isimlerinin statlara verilmesinin kendisine sorulması üzerine açıklama yaptı.

Dilmen, “Statlara hocalarımızın isimleri konuluyor. Doğup büyüdüğüm, yetiştiğim, futbola Nazilli Sümerspor da başladığım Nazilli’de benimle ilgili bir tasarruf olmasını asla istemiyorum. Şu anda Nazilli Şehir Stadı olarak devam ediyor. Eğer uygun görürlerse 5 Eylül Stadyumu olarak değişmesinde fayda var. Çünkü; 5 Eylül Nazilli’nin kurtuluşudur. Eğer değerlendirirlerse mutlu oluruz” dedi. 

Dilmen, Nazilli’nin her sokağının kendisinin üzerinde emeği olduğunu belirtip, ölünce memleketine gömülmeyi de vasiyet etti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum