Reynmen arabasına aldığı benzine ödediği parayı paylaştı, sosyal medyadan sitem etti

Sosyal medya fenomeni Reynmen, arabasına aldığı benzine ödediği parayı paylaştı. 2 bin 150 TL ödediği görülen Reynmen, "Ben sadece benzin almak istemiştim" diyerek sitem etti. Reynmen, gelen tepkiler üzerine yeni bir paylaşım daha yaptı.

Reynmen arabasına aldığı benzine ödediği parayı paylaştı, sosyal medyadan sitem etti
24 Mayıs 2022 - 16:33 - Güncelleme: 24 Mayıs 2022 - 23:32


Reynmen lakabıyla tanınan Sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş, arabasına benzin alırken ödediği tutara sitem etti.

Benzin fiyatlarına gelen zamların ardından deposunu dolduran Reynmen, 2 bin 150 TL ödedi. Tutarı Instagram hesabından paylaşan fenomen, "Ben sadece benzin almak istemiştim" diyerek sitem etti.

Paylaşımının kısa sürede gündem olmasının ardından eleştirilen Reynmen, bu sefer de Instagram hesabından video yayınlayarak tepkilere cevap verdi.

Lüks aracı için "Aslan besliyorsan yemini düşünmeyeceksin" eleştirilerine cevap veren fenomen, paylaştığı videoda "Ne aslanı ne yemi... Arabaya mazot aldık mazot. Başlarım aslanına da yemine de. Bu ne ya? Bu durumun benim paramın olup olmamasıyla hiçbir alakası yok. Eğer bir şey pahalıysa pahalı demek... of ne anlatıyorum a.. ya. Çok garipsiniz inanamıyorum ya. Benzin 22-23 TL olmuş artık bırakın komplekslerinizi... Benzin fiyatına pahalı dedim diye alınacaksam alsınlar ya. Yaşanan her şey komik" şeklinde konuştu.


loading...

YORUMLAR

  • 1 Yorum