Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'ndan seans ücretiyle ilgili açıklama!

Yazdığı kitaplardan uyarlanan Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız ve Kırmızı Oda gibi dizilerle tanınan Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu, 20 dakikalık bir seans ücretinin 1200 TL olduğu iddiası hakkında sessizliğini bozdu.

Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'ndan seans ücretiyle ilgili açıklama!
18 Kasım 2021 - 11:51

Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Camdaki Kız gibi dizilerin senaryo danışmanlığını yapan Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu'nun 20 dakikalık bir seans ücretinin 1200 TL olduğu sosyal medyada çok konuşulmuştu.  Budayıcıoğlu konuyla ilgili ilk kez konuştu.

SEANS ÜCRETLERİYLE İLGİLİ İLK KEZ AÇIKLAMA YAPTI
Bloomberg HT'de çarşamba akşamları ekrana gelen 'Fatih Altaylı ile Bire Bir'e konuk olan Budayıcıoğlu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Gazeteci Fatih Altaylı, "Aslında sizi davet etmeye niyetim yoktu. Tedaviye gelmeye düşünüyordum ama sonra öğrendim ki 20 dakikalık viziteniz bin 200 TL imiş. Dedim ki; programa gelsin konuşuruz. Bana bir de reçete yazar" sözleriyle Budayıcıoğlu'yu güldürdü. 

Ünlü psikiyatr ise, "Bu doğru değil, pandemi başladığından beri hiç hasta bakmadım, kliniğe gitmedim. Ben de okuyunca, 'vay hakikaten dudak uçuklatıcı fiyatlar' dedim" ifadelerini kullandı. Yazdığı kitaplar diziye uyarlanan Budayıcıoğlu, "Mesleğimi çok özlüyorum. Diziden fırsat bulamıyorum. Olabildiğince hayatım evde devam ediyor. Eski hastalarımla online görüşüyorum" dedi.

Yazdığı kitaplar diziye uyarlanan Budayıcıoğlu, "Mesleğimi çok özlüyorum. Diziden fırsat bulamıyorum. Olabildiğince hayatım evde devam ediyor. Eski hastalarımla online görüşüyorum." dedi.

Budayıcıoğlu ayrıca, Fatih Altaylı'nın, "Ruh sağlığı bozulan bir toplum haline mi geldik?" sorusuna, "Türkiye için söylenemez ama dünya bu halde. Bizim ülkemiz de bundan nasibini alıyor. Pandemiyle kaygılar ve depresyonlar attı. Yaşam alışkanlıkları değişti" yanıtını verdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum