Programı bırakan Arif Verimli'den Müge Anlı'ya sert sözler

Müge Anlı ve Tatlı Sert programından geçtiğimiz yıl ayrılan Prof. Dr. Arif Verimli, aylar sonra açıklama yaptı. Verimli, Müge Anlı için sert sözler söyledi.

Programı bırakan Arif Verimli'den Müge Anlı'ya sert sözler
29 Mart 2022 - 09:21


Yıllardır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alan Psikiyatrist Arif Verimli, geçtiğimiz yıl ani bir kararla programdan ayrılmıştı. Arif Verimli, programdan ayrıldığını “Kimseye kırgın değilim” diyerek duyurmuştu. 

Arif Verimli, Yasemin Özçelik'in YouTube programında ayrılığın ardından ilk kez konuştu. Verimli "Kimseye kırgın mısınız?" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Evet kırgınım. Bir konu var her konuda uzmanlaşmış insanlar var. Hiç ilgisi olmayan bir insan sizin konunuzla ilgili oturur da ahkam keserse ne yaparsınız? Ben de buna bozuldum. Ve Müge’nin de bu hareketi destekleyen arka çıkan hareketine bozuldum ve çıktım gittim."

"KIYMETİ YOK BENİM İÇİN"
Şevki Sözen'in alanına girmesiyle ilgili de "Şevki Bey, biraz değil her gün alanıma giriyor. Rica ettik, tartıştık. Hiç dinlemedi arkadaşımız." dedi. "Daha çok kırgın olduğunuz kişi Müge Anlı mı Şevki Sözen mi? sorusuna da "Valla ikisinin de kıymeti yok benim için." cevabını verdi.

Verimli, Müge Anlı'nın kendisini sevseydi böyle yapmayacağını ifade etti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum