Prof. Dr. Zafer Kurugöl'den skandal sözler: Bebeklere yanlışlıkla Covid aşısı yapıldı!

Prof. Dr. Zafer Kurugöl'den skandal açıklama: "Zaman zaman, küçük bebeklere, yanlışlıkla Hebatit B ve kızamık yerine Covid aşısı yapıldı. Hiçbir yan etki ve olumsuz sonuçla karşılaşılmadı. Bebeklerde yüksek dozda bile bir sıkıntı olmadı. Araştırmanın sonuçlarını açıklayacağız."

Prof. Dr. Zafer Kurugöl'den skandal sözler: Bebeklere yanlışlıkla Covid aşısı yapıldı!
23 Eylül 2021 - 09:01 - Güncelleme: 23 Eylül 2021 - 10:19

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zafer Kurugöl, NTV canlı yayınında skandal açıklamalarda bulundu. Kurugöl, yanlışlıkla 6 aylık veya 1 aylık bebeklere kızamık veya Hepatit B gibi aşılar yerine Covid-19 aşısı yapıldığını söyledi.

Kurugöl, bebeklere yapılan aşılarda hiçbir yan etki olmadığını, hatta antikor sağladığını ifade etti. Bu konudaki sonuçların ise yakında ünlü bir tıp dergisinde yayınlanacağını da ekledi.

"SONUÇLAR ÜNLÜ BİR TIP DERGİSİNDE YAYINLANACAK"
Konuyla ilgili açıklamalarında Kurugöl şunları söyledi:
"Zaman zaman yanlışlıkla bazı durumlar oluyor. Mesela sağlık ocaklarında yanlışlıkla Hepatit B ve kızamık gibi başka bir aşıyla karıştırabiliyorlar. Küçük çocuklara Kovid aşısı yapıldığı oluyor. Biz böyle vakalarla da karşılaştık. Sizi temin ederim hiçbir yan etki olmadı bu kişilerde ve son derece de iyi antikor oldu. 6 aylık veya 1 aylık bebekte bile çok iyi şeyler oldu. Bunları yayınlayacağız zaten. Ünlü bir tıp dergisinde yayınlanacak. Küçük bebeklerde yüksek doz verseniz bile yan etkisi açısından bir sıkıntı olmuyor."

İşte o video:


Zafer Kurugöl'ün 20 Ocak 2021'de sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda "Johnson&Johnson'un aşısı var. Tek doz aşının faz 2 sonucu çok iyi, faz 3 çalışması devam ediyor. Çocuk çalışması da ülkemizde, tarafımızdan yakında başlayacak" dediği görüldü.
YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Boti boti
  1 ay önce
  Bu nasil yanlislik asi yapilan kisiler takip edilmis antikor ulusmus ve hic bir yan etki olusmamis. Yanlislik degil denek olarak kullanilmislar ve ustelik haberleri olmadan simdide unlu bir dergide yayinlanacak bu bir insanlik sucu.Bu suecte kim ve kimler varsa derhal arastirilip yasal surec neyse baslanmali ve cezalandirlmalidirlar.
 • Adam
  1 ay önce
  Bunların yatacak yeri yok .birde dilin kemiği yok bilinç altındaki zehirli düşünceleri cümle olmuş çıkıvermiş. Tabi kamuoyuda hazır.