Portekiz maçını izleyecekler dikkat: TRT'den kritik uyarı

Türkiye'nin Portekiz ile oynayacağı Dünya Kupası eleme maçını yayınlayacak olan TRT1'den maç öncesinde kritik bir uyarı geldi.

Portekiz maçını izleyecekler dikkat: TRT'den kritik uyarı
24 Mart 2022 - 17:24


2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off turu yarı finalindeki Portekiz-Türkiye karşılaşması bu akşam saat 22.45'te TRT1'den yayınlanacak.

UEFA’nın şifresiz yayın hakları Türkiye ile sınırlı olması nedeniyle izleyicilerin Portekiz - Türkiye karşılaşmasını TRT 1 ekranlarında daha kaliteli ve kesintisiz olarak izleyebilmeleri için Türkiye kapsama alanındaki frekans bilgilerini güncellemesi gerekiyor.

Porto'daki Dragao Stadyumu'nda oynanacak olan karşılaşma tek maç üzerinden oynanacak. Kazanan finale çıkacak. 

TRT 1 Frekans Bilgileri:
TÜRKSAT 4A
Frekans 11794
Polarizasyon V (Dikey)
Sembol Oranı 30000
FEC 3/4


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mert
    2 ay önce
    Oynayamıyorsunuz bu boku, daha sonrada hemen duygusallaşarak şiddete meyilli oluyorsunuz. Zeki Çelik hem adamın sırtından tutmuş, hemde üstüne tepesine çıkmış, sonrada kavgaya hazır biri oluyor, Allah belanızı versin. Türk milletinin hiç bir doğru dürüst elle tutulur bir övülecek, marifeti hünerleri olmadığı için, spiker bile ufacık şeylerde gevezlikle konuşmakla yetiniyoruz. İlk gol nasıl yendi iyi bakın. Dört adam kaleciye seyrediyor, Portekizli hemen atağa geçerek bu fırsatı gole çevirdi çocuk.