Pakistan kurtuluş gününde çekilen görüntüler şoke etti

Pakistan'da bağımsızlık günü kutlamaları sırasında 4 kadının yüzlerce Pakistanlı erkek tarafından toplu tacize uğradığı görüntüler ortaya çıktı. Görüntüler şoke etti.

Pakistan kurtuluş gününde çekilen görüntüler şoke etti
18 Nisan 2022 - 15:25 - Güncelleme: 18 Nisan 2022 - 15:36


Türkiye'de kaçak yollarla gelen ve Türk kızlarının videolarının çekip TikTok'ta yayınlayan Pakistanlı şahıslar kamuoyunda tepki çekiyor. Pakistanlıların ülkelerinde de yaşanan taciz ve tecavüz vakaları dikkat çekiyor.

Pakistan'ın bağımsızlık gününü kutlamak için meydanlara akın eden kalabalık erkek grubu, meydandan geçen 4 kadını sıkıştırıp rahatsız ediyor. Pakistanlı yüzlerce erkek ardından 4 kadını kapalı bir alana çekererek taciz ediyor.

Sosyal medyada gündem olan görüntüler kan dondurdu. İşte o görüntüler:


Tele1'in haberine göre yüksek bir yerde çekilen görüntülerde, başı açık iki kadının kalabalık tarafından rahatsız edildiği görülüyor. Daha sonra kadınları sıkıştıran kalabalık pazar yerinin içine doğru sürüklüyor. İki kadın arkadaşlarıyla beraber pazar  yerinin içine girerken yüzlerce erkek de peşlerinden giriyor. 7 dakikalık video boyunca olay yerine çok sayıda erkek girip çıkarken görüntülerin sonunda kadınların o bölgeden çıkıp çıkmadığı görülmüyor.

Görüntülerin tamamı:


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Victor Nativerock
    1 ay önce
    Eskiden askeri ortaklık vardı bu ülke ile şimdi tamamen ilişkileri kesmesi lazım Türkiye’nin ama şimdi pakistanın en azılı suçlusu bile elini kolunu sallayarak ülkemize giriyor geri dönmemek üzere bunun gibi binlercesini düşünün ve binlercesi geri dönmeyecek birisinin bunları göndermesi lazım