Özel okul ücretlerine zam sınırı! Özel okul için zam oranı belli oldu

Özel okul ücretlerine yapılacak zam sınırı belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Özel okul ücretlerindeki artış tavanını enflasyonla, yani yüzde 36 seviyesiyle sınırladık" diye konuştu.

Özel okul ücretlerine zam sınırı! Özel okul için zam oranı belli oldu
12 Ocak 2022 - 12:38


Özel okullara ilişkin zam oranı belli oldu. Partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, zam sınırı getirdiklerini açıkladı.

Erdoğan, "Özel okullardaki fiyat artışlarını enflasyonla yani yüzde 36 seviyesinde sınırladık. Biz kimin ne dediğine değil kendi stratejimize bakarak işleri yürüteceğiz." dedi.

Erdoğan şu ifadeleri kullandı:
"Özel okullardaki fiyat artışlarını enflasyonla yani yüzde 36 seviyesinde sınırladık. Biz kimin ne dediğine değil kendi stratejimize bakarak işleri yürüteceğiz. Bay Kemal çıkmış bu konuyla ilgili konuşuyor, ne konuşuyorsun ya? Sen geriden geliyorsun.

​​​​​​​Gıdadan kiralara, enerjiden ulaşıma her alanda ciddi artışlarla karşı karşıya kalan gelişmiş ülkelerin kamuoyları sükunetle gelişmeleri takip ediyor. Bizde ise siyasal çıkar peşinde muhalefet ortalığı karıştırmak için gayret içerisinde."


YORUMLAR

  • 0 Yorum