Oyuncu Sıla Türkoğlu dizi setini terk etti, sezon finali dublörle çekildi!

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisinin başrolü Sıla Türkoğlu'nun setten ayrıldığı ortaya çıktı. Sezon finalinin Türkoğlu yerine dublörle çekildiği belirtildi.

Oyuncu Sıla Türkoğlu dizi setini terk etti, sezon finali dublörle çekildi!
15 Mayıs 2022 - 15:47 - Güncelleme: 15 Mayıs 2022 - 16:37


Emanet dizisinde Seher karakterine hayat veren Sıla Türkoğlu'nun diziden ayrıldığı ortaya çıktı. Sezon finali çekimlerine katılmayan oyuncunun İzmir’deki ailesinin yanına gittiği açıklandı.

Sıla Türkoğlu'nun 3. sezonda yer almak istemediğini yapımcı şirkete bildirdiği, hikayesi ve sözleşmesi devam eden oyuncunun bu isteğinin şirket tarafından kabul edilmediği öğrenildi. Üç sezondur devam diziden ayrılma kararı alan oyuncu, sözleşmesinin hemen sonlandırılmasını istedi.

Şirket, hikayesi devam ettiği için bu isteğini kabul etmeyince, Sıla Türkoğlu dizinin sezon finali çekimlerine katılmadı. Şirket, Mart ayı sonunda çekilen sezon finalini dublörle tamamladı.

SILA TÜRKOĞLU KİMDİR?
Sıla Türkoğlu, 18 Nisan 1999 İzmir Bornova doğumlu Türk Oyuncudur. Oyunculuğa 2018 yılında rol aldığı Ağlama Anne dizisiyle başladı. 2019’da Yemin dizisinde Suna karakterini canlandırdı. Türkoğlu, son olarak 2020’de Emanet dizisinde Seher karakterine hayat verdi.

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • Sevgi Esen
  1 gün önce
  Umarım bu haber yalandır...Seher yaman'sız olmaz yaman seher'siz olmaz izleyici #SehYam olarak sevdi diziyi LÜTFEN‼️‼️‼️‼️Yalan haber olsun????
 • Secil
  1 gün önce
  Umarım diziden ayrılır ya onu daha iyi yapımlarda görmek istiyorum o dizide harcanıyor resmen daha kaliteli yapımlarda yer alsın artık
 • Şerife Dirlik
  2 gün önce
  Yalan haberdir biz seheri de yaman beyinde çok seviyoruz ❤
 • Dilek
  2 gün önce
  Boyle boyle daha yolun basinda bitiriyorsunuz kendinizi..Yapmayin..seyircinize saygi duyun..seyirci kuserse yuzunuze bakmax..eger bu dogruysa yazik..bir daha guvenip izlemem..bundan once ayni sey yapanlari izlemefigim gibiCunku kazandiginiz paralari onunuze gelen yeni projeleri kenara birakip sizi oralara tasiyan seyirciye deger vermeniz gerekiyor
 • Reyhan Buldağ
  2 gün önce
  Ya bi şımarmayın bir diziyi de sonuna kadar ***ürün bizler sizleri Seher ve Yaman ikilisi olarak seviyoruz nefret ettirmeyin diziden de kendinizdende
 • Ayla uncu
  3 gün önce
  Yalan haber dır herhangi bir açıklama yapilmadi