Oryantal yapan Hande Sarıoğlu'na "Şebek" diyen Ahmet Hakan, şimdi de "Avam" dedi!

Oryantal yaptığı videosunu sosyal medyadan paylaştığı için Habertürk’teki spor spikerliği görevini bırakmak zorunda kalan Hande Sarıoğlu'na "Şebek" diyen Ahmet Hakan, bu kez "Avam" dedi. Sarıoğlu, Hakan'a "O ortamda olsaydı benimle dans ederdi, el şaklatırdı ağzının suyu aka aka" sözleriyle yanıt vermişti.

Oryantal yapan Hande Sarıoğlu'na "Şebek" diyen Ahmet Hakan, şimdi de "Avam" dedi!
11 Nisan 2021 - 12:23

Oryantal videosunu paylaştığı için işinden olan spiker Hande Sarıoğlu'na "Story şebeği" deyince tepki çeken gazeteci Ahmet Hakan'a Sarıoğlu, "O ortamda olsaydı benimle dans ederdi, el şaklatırdı ağzının suyu aka aka" sözleriyle yanıt vermişti. Hakan, bir yazı daha kaleme alarak bu kez Sarıoğlu için "Avam" ifadesini kullandı.

Hakan bugünkü köşe yazısında spiker Hande Sarıoğlu'yla ilgili olarak "Niye bulaştım ben buna? Bazen gerçekten çok lüzumsuz işlerle uğraşıyorum. Benim de yatacak yerim yok yani" dedi. 

Ahmet Hakan şunları yazdı:

ORYANTAL yapan avam bir şahsa bulaştım.

“Spikere yakışmaz” falan diye ciddi ciddi kalem oynattım hakkında.

Bana neyse!
*
Fakat şahıs, bu minnacık bulaşmanın öyle bir tadını çıkardı ki...

Doyamadı bir türlü tadına.

Sürekli mevzu etti, ediyor.
*
Ben “banalitenin cazibesi” diye bir şeye inanırım.

Bazen kapılırım o cazibeye.

Fakat bu avam şahsın, öyle bir durumu da yok.
*
Niye bulaştım ben buna?

Bazen gerçekten çok lüzumsuz işlerle uğraşıyorum.

Benim de yatacak yerim yok yani


NE OLMUŞTU?
Oryantal dansı yaptığı videosunu sosyal medya hesabında paylaştıktan sonra Habertürk'teki işinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Kimileri Sarıoğlu'nun ayrılığının perde arkasında Fatih Altaylı ile geçmişte yaşadığı gerilimin olduğunu iddia etmiş kimileri ise yönetimin kurumsal anlayışıla ters düştüğü için işinden olduğunu dile getirmişti. 

Sarıoğlu kendisi hakkında yazı yazan ve 'story şebeği' ifadesini Ahmet Hakan'a önceki gün Ece Ereken'in Youtube kanalından çok sert bir yanıt vermiş "O ortamda olsaydı benimle dans ederdi, el şaklatırdı ağzının suyu aka aka" demişti. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum