Oryantal Didem'den kıyafet açıklaması: 'Kollarını açabilirsin, bisiklet yaka giyebilirsin' dediler

Yılbaşı gecesi İbo Show programında giydiği kıyafetle sosyal medyaya damga vuran Oryantal Didem Kınalı, kıyafetine ilişkin açıklama ypatı.

Oryantal Didem'den kıyafet açıklaması: 'Kollarını açabilirsin, bisiklet yaka giyebilirsin' dediler
10 Ocak 2022 - 08:56


Yılbaşı gecesi İbo Show programında giydiği kıyafetle gündem olan ve sosyal medyada kostümü alüminyum folyoya benzetilen Oryantal Didem Kınalı, Posta'dan Alev Gürsoy Cimin'e konuştu. Kınalı, "Birebir bu kıyafet olsun demediler tabii. Kollarını açabilirsin, bisiklet yaka giyebilirsin, demişlerdi. Sadece göbek deliği ve göğüs çatalının görünmemesi gerekiyormuş" dedi.

Sosyal medyada gündeme gelmesi hakkında Kınalı, "Herkes kendince beni bir şeylere benzetmiş, kimi espri konusu yapmış, kimi kızmış, kimi gülmüş. Benim ne bunlardan ne de alüminyum folyoya benzetildiğimden haberim yoktu çünkü yılbaşı gecesi iki sahnem vardı Kıbrıs'ta ve çok yorucuydu. Haberleri sonradan görünce ben de şaşırdım, çok güldüm." açıklamalarını yaptı.

"Neden böyle kapalı bir kıyafet tercih ettin?" sorusunu ise Kınalı, şu yanıtı verdi:
"Ya da daha doğrusu bu senin tercihin miydi? Birebir bu kıyafet olsun demediler tabii… Kollarını açabilirsin, bisiklet yaka giyebilirsin, demişlerdi. Sadece göbek deliği ve göğüs çatalının görünmemesi gerekiyormuş; onun dışında bir sorun yok dediler. Oryantal yaklaşık 15 yıldır televizyonlarda var olmadığından işimizi yapabilmek için biz de söylenenleri uyguluyoruz. Yoksa hiç işimi yapamam ki!" 


YORUMLAR

  • 0 Yorum