Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre, Güvenç Dağüstün'ü hedef aldı

Sanatçı Güvenç Dağüstün, Birgün'deki bugünkü köşesinde, "Orhan Gencebay’ın parası mı bitti" başlıklı yazı kaleme almış ve Gencebay'ın MESAM'dan aldığı 'huzur hakkı' makbuzunu paylaşmıştı. Gencebay'ın eşi Sevim Emre, Dağüstün'e sosyal medyadan mesaj atarak "Gencebay’ın cüzdanı sizin cebinizde mi? Kimlerin maşasısınız. Biz çok iyi biliyoruz" dedi.

Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre, Güvenç Dağüstün'ü hedef aldı
06 Nisan 2021 - 14:13

Güvenç Dağüstün'ün Birgün'de yayımlanan "Orhan Gencebay’ın parası mı bitti?" başlıklı yazısı sonrası Gencebay'ın eşi Sevim Emre, Dağüstün'ü sosyal medyadan yolladığı mesajlarla hedef aldı.

Emre, Dağüstün'e yolladığı mesajlarda, "Size yakıştıramadım, Orhan Gencebay’ın cüzdanı sizin cebinizde mi? Zavallısınız ve bunun cevabını savcılıkta vereceksiniz. Kimlerin maşasısınız. Biz çok iyi biliyoruz" dedi.

Söz konusu mesajları paylaşan Dağüstün, "Sevim Hanım neden bu kadar alındınız anlamadım? Ben kimin maşasıyım acaba? Söyleyin, ben de bileyim de gidip maaşımı alayım" yanıtını verdi.

Bunun üzerine Sevim Emre, "Orhan Gencebay'ın ederleri olmasa MESAM olmaz. Onun ekmeğini yiyorsunuz haberiniz olsun" derken, Dağüstün bu sözlere, "Sevim Hanım durmuyor devam ediyor. Hanımefendi beni birileriyle karıştırıyor galiba.Bu yazdığı da diğerleri gibi çirkin. Neyin ekmeğini yiyormuşum acaba? Ekmek nerde? Hangi ekmek? Ayıp be sabahtan beri koca koca insanlar. Ayrıca size ne? Yazımın bir yerinde Sevim Emre mi dedim?" diyerek tepki gösterdi.

Emre'nin tepki mesajları paylaştığı yazıda Dağüstün, Gencebay’ın, 5 toplantı için MESAM’dan 3 bin 550 TL’lik huzur hakkı aldığının makbuzunu paylaşmıştı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum