Online derste kız arkadaşıyla ilişkiye giren genç, sosyal medyada ifşa oldu!

Vietnam'da zoom üzerinden derse katılan bir üniversite öğrencisi, bir süre sonra kamerayı kapattığını düşünerek kız arkadaşı ile cinsel ilişkiye girdi. Sesin kapalı olması sebebiyle uyarıları duymayan genç, arkadaşlarını araması sonrası toparlandı. Okul yönetimi olup bitenin dışarıdan duyulmaması için öğrencileri uyarırken, o anlara ait bir kare sosyal medyada ifşa edildi.

Online derste kız arkadaşıyla ilişkiye giren genç, sosyal medyada ifşa oldu!
26 Eylül 2021 - 17:06 - Güncelleme: 26 Eylül 2021 - 17:08

Vietnam'ın Ho Chi Minh şehrinde bir üniversitesi öğrencisi, pandemi nedeniyle Zoom üzerinde yapılan ders sırasında, kamerayı kapattığını düşünüp odasına gelen kız arkadaşı ile cinsel ilişkiye girdi.

ELBİSELERİNİ GİYİP DERSE KATILDI
Öğrencinin cinsel ilişkiye girdiği gören hoca gençleri uyarsa da ses kapalı olduğu için sesini duyuramadı. Arkadaşlarının mesaj yolu ile iletişime geçtiği genç, hemen kamerayı kapatıp elbiselerini tekrar giydikten sonra derse katıldı.

İFŞA OLDU!
Derse katılan öğrenciyi hocası, "Sen ne yaptığını sanıyorsun, derse kız arkadaşını getiriyorsun" diyerek azarladı. Yaptığı hatanın farkına varan öğrenci, öğretmeninden ve arkadaşlarından özür diledi. Olaydan sonra okul yönetimi derste olanların kimseye söylenmemesi ve herhangi bir görüntü vb. dökümanın yayınlanmaması konusunda uyarı yaptı. Yönetimin uyarmasına rağmen, olay anına ait bir fotoğraf sosyal medya üzerinden yayınlanınca ülkede hararetli tartışmalar yaşandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum