Oktay Kaynarca'dan açıklama: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, EDHO dizisi devam edecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sürpriz bir kararla yayından kaldırılmasının ardından EDHO'nun farklı bir kanalda yayınlanacağı iddia edilmişti. Oktay Kaynarca'dan dizi hakkında açıklama geldi.

Oktay Kaynarca'dan açıklama: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, EDHO dizisi devam edecek mi?
08 Kasım 2021 - 09:39
Yayınlandığı kanal atv ile yapım şirketi arasındaki anlaşmazlık nedeniyle dizi hayranlarının merakla beklediği 7'nci sezonu yayınlanmayıp ekrana veda eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken bir açıklama geldi.

Kaynarca, önceki gün marka yüzü olduğu erkek giyim markasının yeni reklam çekimleri için Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Oyuncu, güzel havayı da fırsat bilen reklam çekim ekibi ile ünlü semtin pek çok noktasında gün boyu reklam çekimleri gerçekleştirdi.

EDHO BAŞKA BİR KANALDA DEVAM EDECEK Mİ?
Gün boyu süren çekimler öncesi karavanında istirahat eden Kaynarca, yeni sezonuyla ekrana gelmeyip, hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ilgili fazla detay vermekten kaçınırken dizinin başka bir kanalla yola devam etmesinin söz konusu olmadığını söyledi.

BAŞKA BİR DİZİ İÇİN YEŞİL IŞIK
"Artık başka kanalla mümkün değil, bitti" diyen ünlü oyuncu, başka bir diziye başlayıp başlamayacağı sorusuna ise "Hayat bu belli olmaz" açıklamasında bulunup açık kapı bıraktı. Kaynarca, güneş batana kadar süren çekimlerde Rus modelle objektiflere birbirinden farklı pozlar verdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum