Okan Bayülgen'den aşı açıklaması: Bill Gates'e güvenmiyorum

Şovmen Okan Bayülgen, koronavirüse karşı süren aşılama çalışmalarıyla ilgili olarak "Bizim ülkemizdeki aşıyı olacağım, öbür aşıyı olacağımı sanmıyorum. Bill Gates'in aşısını olmayacağım. Bill Gates'e güvenmiyorum" dedi.

Okan Bayülgen'den aşı açıklaması: Bill Gates'e güvenmiyorum
27 Mart 2021 - 12:06

Şovmen Okan Bayülgen, Haber Global'de Buket Aydın’ın sunduğu 'Koltuk' programına katıldı. Aydın’ın "Aşı olacak mısınız?" sorusuna  Bayülgen, "Ülkemizdeki aşıyı olacağım Bizim aşımız çünkü. Bill Gates aşısında ne olduğunu belli değil. Bill Gates'e güvenmiyorum" cevabını verdi.

Bayülgen'in açıklaması şöyle:
"Bizim ülkemizdeki aşıyı olacağım, öbür aşıyı olacağımı sanmıyorum. Bill Gates'in aşısını olmayacağım, bizim aşıyı olacağım. Bill Gates'in aşısında ne olduğu belli değil. Bill Gates'e güvenmiyorum. Ben bir otorite değilim. Bill Gates o aşıyı olsa da olmam. Bill Gates zaten Dünya Sağlık Bakanı.

Aşı hakkında durmadan konuşan iki adam var. Biri Bill Gates, biri Mark Zuckerberg. Mark Zuckerberg senin aşıyla ne alakan var birader? Sen Facebook mezarlığının sahibi değil misin, iğrenç Instagram'ın sahibi değil misin? Bir de berbat WhatsApp'ın sahibi değil misin? Niye Bill Gates konuşuyor ki? Bu ikisi Dünya Sağlık Bakanları mı? Bu ikisinin de geçmişi çok belli. Bu iki adama dikkat."

YORUMLAR

  • 0 Yorum