Oğuzhan Asiltürk'ün sağlık durumu nasıl? Asiltürk'ün son durumuna ilişkin açıklama!

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, koronavirüse bağlı zatürre ve nefes darlığı problemi nedeniyle hastanede tedavi altına alınan Saadet Partisi YİK Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ün sağlığına ilişkin son durumu paylaştı.

Oğuzhan Asiltürk'ün sağlık durumu nasıl? Asiltürk'ün son durumuna ilişkin açıklama!
21 Eylül 2021 - 08:57
Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk, koronavirüse bağlı zatürre ve nefes darlığı problemi nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı.

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Ankara Şehir Hastanesi'nde tedavi altında olan Asiltürk'ün sağlık durumuyla ilgili son durumu paylaştı.

Selvi'nin bugünkü yazısından ilgili bölüm şöyle:
"Milli görüşün lideri Oğuzhan Asiltürk’ün Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmesinden sonra Saadet Partisi’nin Cumhur İttifakı’na mı geçeceği yoksa Millet İttifakı’nda mı kalacağı ciddi bir tartışma konusu olmuştu. Şimdi de üçüncü ittifak konusu gündeme geldi. Ama ben işin siyasi değil, insani boyutuyla ilgiliyim. Koronavirüse yakalanan Oğuzhan Asiltürk, bir süredir Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi görüyor. Asiltürk’ün sağlık durumunun iyi gittiği ama tedavisinin biraz zaman alacağı söyleniyor. İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur."
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum