O ses Türkiye final mi yapıyor? Acun Ilıcalı ilk kez konuştu

O Ses Türkiye final mi yapıyor. Reytinglerde istedikleri sonuçları alamadığı için Jüri değişikliğine giderek erken final yapacağı konuşulan O Ses Türkiye ile ilgili Acun Ilıcalı ilk kez konuştu.

O ses Türkiye final mi yapıyor? Acun Ilıcalı ilk kez konuştu
19 Kasım 2021 - 19:55
TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının reytinglerde istenilen başarıya ulaşamadığı için final yapacağı yönündeki iddiaya Acun Ilıcalı'dan yanıt gecikmedi. Bir mekandan çıkarken görüntülenen Ilıcalı, "Saçma bir haber. Jürimizden mutluyuz" diyerek final iddiasını yalanladı.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği, jüri koltuğunda Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç'un oturduğu O Ses Türkiye'nin istenilen reytinge ulaşamadığı için final yapacağı iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İzleyicilerin merakla beklediği açıklama Acun Ilıcalı'dan geldi.

JÜRİMİ SEVİYORUM
Önceki akşam bir mekandan çıkarken görüntülenen Acun Ilıcalı, ayaküstü Magazin Burada basın mensuplarıyla sohbet etti. Yarışmanın final yapacağı yönündeki iddiadan bahseden ünlü isim, "Saçma bir haber. Jürimizden mutluyuz. Neden programı bitireyim? Zevk aldığım program. Jürimi seviyorum, hiç öyle huyum da yoktur" şeklinde konuştu.

HADİSE DEVAM EDECEK
Hadise'nin jüri kadrosunda olmamasından dolayı reytinglerde düşüş yaşandığı iddiası üzerine de konuşan Ilıcalı, "Hadise'yi çok seviyorum. O Ses Rap'te var zaten" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum