Nusret'in iş ilanı İngilizleri şaşkına çevirdi!

İngiltere'nin başkenti Londra'da restoran açan Nusret, İngiliz medyasında gündem olmaya devam ediyor. Daha önce fiyatlar nedeniyle gündem gelen Nusret, bu kez verdiği iş ilanıyla İngilizleri şaşkına çevirdi.

Nusret'in iş ilanı İngilizleri şaşkına çevirdi!
05 Kasım 2021 - 09:59

ABD, İspanya, Dubai ve Yunanistan'ın ardından son olarak İngiltere’nin başkenti Londra’da bir restoran açan Nusret Gökçe, İngiliz medyasının gündeminden düşmüyor. Nusret, Londra'daki restoranı için verdiği iş ilanıyla İngiliz medyasının gündemine oturdu.

Daha önce restorandaki fiyatlarla ilgili İngiliz medyasında gündem olan Nusret'in verdiği iş ilanı İngilizleri şaşkına çevirdi. Restoran için şef arayan Nusret, çalışacak kişiye saatlik olarak ödeme yapacak. Şef için biçilen saatlik ücret ise 12 sterlin artı bahşişler olarak belirlendi.

ET YEMEK İSTERSE 50 SAAT ÇALIŞACAK
Şefin alacağı saatlik ücreti restorandaki yemeklerle kıyaslayan The Sun gazetesi, menüdeki patates püresiyle aynı olduğuna vurgu yaptı. Şefin restorandaki etlerden yemek istemesi halinde ortalama 600 sterlinlik fiyastlar için 50 saatten fazla çalışması gerekecek.


YORUMLAR

  • 0 Yorum