Niran Ünsal hastanelik oldu, acil ameliyata alındı

Şarkıcı Niran Ünsal hastaneye kaldırıldı. Acil ameliyata alınan Ünsal'ın safra kesesinde sorun olduğu belirtildi. Ünsal, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Niran Ünsal hastanelik oldu, acil ameliyata alındı
02 Mayıs 2022 - 08:57


Geçen yıl böbreğindeki iltihaplanma nedeniyle hastaneye kaldırılan Niran Ünsal, yeniden ameliyat oldu. Niran Ünsal, sağ kaburgasının altında başlayan şiddetli ağrı sebebiyle yine operasyon geçirdi. Üç gün süren ağrılarının sonucunda soluğu hastanede alan Ünsal, acil ameliyata alındı.

"ACİL AMELİYATA ALINDIM"
Konuyla ilgili Instagram hesabından paylaşımda bulunan Niran Ünsal, ameliyathaneden çıkarılırken çekilen videosunu paylaştı. Ünsal, gönderisine şu ifadeleri kullandı:

"Arkadaşlar 23 Nisan’da sağ kaburgamın altında başlayan şiddetli bir ağrı beni ameliyata kadar sürükledi. Yaklaşık üç gün çektiğim ağrı ateşlenmeme de sebep oldu ve ağrının dayanılmaz hale gelmesi ile sonunda hastaneye gittim. Kan tahlillerim ultrason ve diğer tetkikler yapıldı. Safra kesesinin yoğun iltihaplanması, balon gibi şişmesi ayrıca safra kesesinin kanalında taş ve çamur olması sebebi ile doktorum tarafından acil ameliyata alındım.

Bu süreçte özelden yazan mesaj atan, telefonla arayan geçmiş olsun dileklerini ileten tanıdığım ve tanımadığım herkese çok teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun..." 


YORUMLAR

  • 0 Yorum