Nihat Özdemir'den "Şenol Güneş ve tazminat" açıklaması!

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Şenol Güneş ile yolların ayrılmasının ardından tazminat konusu hakkında konuştu. Özdemir, "Şenol Hoca, 'Benim oturup sizinle para pazarlığı yapmam söz konusu olmaz. Siz ne takdir ederseniz, ne karar verirseniz kabulümdür' dedi" ifadelerini kullandı.

Nihat Özdemir'den "Şenol Güneş ve tazminat" açıklaması!
16 Eylül 2021 - 10:48

Dünya yazarı Vahap Munyar, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir ile gerçekleştirdiği görüşmeyi köşesine taşıdı. Munyar,  Şenol Güneş'le yolların ayrılmasının ardından tartışılan tazminat konusuyla ilgili olarak Nihat Özdemir'in açıklamasını aktardı.

Munyar, şöyle yazdı:
"TFF Başkanı Nihat Özdemir’e Şenol Güneş’in tazminatı konusunun kamuoyunda çok tartışıldığını anımsattım, yanıtladı:

'Şenol Hoca, görevi bırakırken tazminat konusunu hiç açmadı bile.'

Şenol Güneş’in tazminat konusunda yine de TFF’ye bir mesaj vermiş olması gerektiğini düşündüğüm için ısrarla sordum, Özdemir şu yanıtla yetindi:

'Şenol Hoca, “Benim oturup sizinle para pazarlığı yapmam söz konusu olmaz. Siz ne takdir ederseniz, ne karar verirseniz kabulümdür” dedi.'


YENİ TEKNİK DİREKTÖR AÇIKLAMASI
A Milli Takım için Alman teknik direktör Stefan Kuntz ile anlaşıldığı iddialarını da Özdemir'e soran Munyar, şunları aktardı:

"TFF Başkanı Nihat Özdemir’e A Milli Takım Teknik Direktörlüğü ile ilgili Almanya U21 Takımı’nın Teknik Direktörü Stefan Kuntz’un adının öne çıkması konusunu sordum, yanıtladı:

'Görüşüyoruz. Henüz görüşmelerimiz sürüyor.'

Biraz daha bilgi almaya çalıştım: Sizin için ibre daha çok Kuntz’dan yana mı?

Şu yanıtı verdi:
'Görüşme aşamasında olduğumuz için henüz net bir şey söyleyecek durumda değilim.'

Açıkça söylemese de Özdemir’den TFF’nin yeni dönemde A Milli Takım için yabancı teknik direktörle yola devam etmek istediği izlenimini edindim.


YORUMLAR

  • 0 Yorum