Nihat Hatipoğlu'na 'astral seyahat' sorusu: Kabe'ye hacca gidersek kabul olur mu?

Ramazan ayında Sahur ve İftar programları yapan Nihat Hatipoğlu'na dün yayınlanan bölümde sorulan soru gündem oldu. Yayına bağlanan Zeynep Ebrar Yıldız, "Astral seyahatle Kabe'ye gidersek haccımız kabul olur mu?" diye sordu. Hatipoğlu soru karşısında şaşkına döndü.

Nihat Hatipoğlu'na 'astral seyahat' sorusu: Kabe'ye hacca gidersek kabul olur mu?
17 Nisan 2021 - 12:20

Nihat Hatipoğlu'nun Sahur ve İftar programlarında sorulan sorular bu sene izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor. Dünkü bölümde yayına bağlanarak "Astral seyahatle Kabe'ye gidersek haccımız kabul olur mu?" sorunu soran Zeynep Ebrar Yıldız, Hatioğlu'nu şaşkına çevirdi. 

'ASTRAL SEYAHATLE KABE'YE GİDERSEK HACCIMIZ KABUL OLUR MU?'
'Malum pandemi sürecindeyiz. Astral seyahatle Kabe'ye gidersek Haccımız kabul olur mu?' sorusu karşılığında kısa süre şaşkınlık yaşayan Hatipoğlu, "Dua ile Kabe'ye gidilir. Astral seyahatle Kabe'ye gidemezsiniz. Astral seyahat denemeleri çok doğru denemeler değildir" şeklinde cevap verdi.

ASTRAL SEYAHAT NEDİR?
Ruhun bedeninizden kısa süreliğine ayrılarak farklı bir boyuta taşınmasına astral seyahat denir. Ruhsal bir seyahat olan astral seyahat, bedeni ve fiziki olarak yapılabilecek bir seyahat değildir. Kısaca varlığın vücuttan ayrılarak dolaşması durumu olarak tanımlanan astral seyahat, ülkeler arası hatta gezegenler arası yolculuk yapıldığına inanılır.


YORUMLAR

  • 0 Yorum