Neslihan Atagül'e tarikat iddiası soruldu! Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu tarikat üyesi mi?

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin tarikat mensubu oldukları iddia edilmişti. Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda görüntülenen Neslihan Atagül'e tarikat iddiaları soruldu. İşte detaylar...

Neslihan Atagül'e tarikat iddiası soruldu! Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu tarikat üyesi mi?
05 Aralık 2021 - 19:30 - Güncelleme: 05 Aralık 2021 - 20:29


Oyuncu Neslihan Atagül, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda görüntülendi. Daha önce özel isteklerini yaptırdığı nedeniyle şoför bulmakta sıkıntı yaşadığı iddia edilen Neslihan Atagül, yaşadığı problemi kadın şoför işe alarak çözdü.

Bir arkadaşıyla alışveriş yapan oyuncu, ardından bir mekana oturdu. Objektiflerden uzak duran Atagül'ü birkaç saat sonra almaya ise kadın şoförü geldi.

TARİKAT İDDİASI SORULDU
Atagül, basın mensuplarının "Kadın şoförle mi çalışıyorsunuz?" soruna "Didem'le birlikte çalışıyoruz" yanıtı verdi.

Atagül, geçtiğimiz günlerde eşi Kadir Doğulu ile bir tarikata bağlı oldukları şeklinde çıkan iddiaları duyduğunda ise şoförüne "Tamam devam ediyoruz, gidelim" diyerek talimat verip, sorulardan kaçtı.

AYRILIK İDDİASINA YANIT
2016 yılında evlenen Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun arasının oyuncu Serra Arıtürk yüzünden açık olduğu iddia edilmişti.

Sosyal medya hesabından eşi Neslihan Atagül'ün fotoğrafını paylaşan Kadir Doğulu, "Keşke herkes benim gibi görebilse seni, güzel gönlünü, hür vicdanını geleceğe dair ümitlerini… O zaman bir değil, bütün ödülleri sana vermek isterlerdi. Tebrik ederim yetenekli ve güzel sevdiğim… Daha nicelerine" diyerek ayrılık ve ihanet iddialarını yalanladı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum