Nejat İşler'in son hali gündemde: Kameralara küfür etti, yere düşüp başını vurdu

Oyuncu Nejat İşler, dün gece Asmalımescit'te bir mekanda görüntülendi. Ayakta durmakta zorlanan İşler, mekan çıkışında kameralara küfür etti. Yere düşen İşler, başını çarptı. Nejat İşler'in son hali gündem oldu.

Nejat İşler'in son hali gündemde: Kameralara küfür etti, yere düşüp başını vurdu
15 Nisan 2022 - 11:41


Oyuncu Nejat İşler dün gece Asmalımescit'te bir mekanda görüntülendi. Zil zurna sarhoş olan Nejat İşler, kameralara küfür etti, yerlerde yuvarlandı. İşler, yere düşüp başını çarptı.

TV100’den Onur Üçkarışoğlu ve Ulaş Aydın’ın haberine göre mekan girişinde ayakta duramadığı için görevliler Nejat İşler için sandalye getirdi. Daha sonra ünlü oyuncu içeri girdi.

Çıkışta ise ayakta durmakta güçlük çeken İşler kız arkadaşıyla taksiye binmeye çalıştı. Kameralara küfür eden oyuncu yere düşüp başını çarptı.

Daha sonra Şişhane’de konakladığı otele giden İşler, görevlinin yardımıyla araçtan inebildi. Otel girişinde yere düşen oyuncuyu görevli kaldırmaya çalıştı.

Nejat İşler'in son hali gündem oldu.

ÖLÜMDEN DÖNMÜŞTÜ
50 yaşındaki oyuncu 2014 yılında septik şok geçirmiş ve ölümle burun buruna gelmişti. Ayak ve el parmak uçları kesilen oyuncu buna rağmen alkol alışkanlığını bırakmamıştı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum