Nebahat Çehre'den Uğur Yücel'e sert tepki

Oyuncu Nebahat Çehre, Uğur Yücel'in "45 yaş üstüne burun kıvırıyorum. 35’ten yukarı kullanım kılavuzu istiyorum" sözlerine tepki gösterdi.

Nebahat Çehre'den Uğur Yücel'e sert tepki
13 Kasım 2021 - 16:43
Oyuncu Uğur Yücel, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada "45 yaş üstüne burun kıvırıyorum, 35’ten yukarı kullanım kılavuzu istiyorum. Yatakta aniden paket olursak sorumluluk ona kalmasın” ifadelerini kullanmasına meslektaşı Nebahat Çehre'den tepki geldi.

Yücel'in sözlerine sert tepki gösteren Çehre, "Bu sözler tamamen kadınlara saygısızlık" dedi. Çehre, şu ifadeleri kullandı:

"Uğur uzayda mı yaşıyor? Kendisini uzayda falan zannetti galiba. Yaratık kelimesi çok ağır olmuş. Benden bir şey istiyorlarsa, seve seve yaparım. Gençlere kapı açmak lazım. Biz genç değiliz, ben gençlerle hep saygı ve sevgi çerçevesinde çalıştım. 

Sen karşındaki kişileri yaratık olarak görüyorsan o kişilerle olan teklifleri kabul etmezsin olur biter. Yolu açık olsun ne diyeyim.”

UĞUR YÜCEL NE DEMİŞTİ?
Uğur Yücel, Hakan Gence’ye verdiği röportajda aşk hakkında konuşurken “Kadın 45 yaşında diyorlar. Burun büküyorum. 35’ten yukarı kullanım kılavuzu istiyorum. TC kimlik soruyorum, aşı karnesi, sağlık raporu. Benimkileri de masaya koyarak tabii. Yatakta aniden paket olursak sorumluluk ona kalmasın" demişti.

Ayrıca Yücel,“Oyunculuk sektörüne dair sizi en çok şaşırtan nedir?” sorusuna da şöyle yanıt vermişti:
“Kimi tipler var. Ne oynadıklarını anlayamıyorum. Kazandıklarını duyunca şaşırıyorum. Sonuçta kimi yaratıklarla aynı işi yapıyor olmak tuhaf değil mi?” diye konuşmuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum