Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı boşandı mı?

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın ayrıldığı ileri sürüldü.

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı boşandı mı?
02 Haziran 2021 - 19:14 - Güncelleme: 02 Haziran 2021 - 19:16

Sosyal medyadan yaptıkları tartışmaya gündeme gelen Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

Posta gazetesinin magazin muhabiri Alev Gürsoy, Alçı ve Kütahyalı çiftinin boşandığını ileri sürdü. 

Gürsoy, sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı:

"Nagehan ve Rasim boşanmış bu arada...Demek o yüzden twitter’den tartışıyorlardı"NE OLMUŞTU

Alçı ve Kütahyalı çifti Twitter üzerinden karşılıklı mesajlarla tartışmışlardı.

Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, kişisel Twitter hesabında yaptığı paylaşımlarla Açık ve Net'e konuk olan eşi Nagehan Alçı'ya 'nasihatlerde bulundu.'

Programa katılan hukukçu Ümit Kocasakal ile Alçı arasında yaşanan gerginlik sonrası paylaşımlar yapan Kütahyalı, "Nagehan'cım lütfen benim hatırım için hoşgörülü ol. Şu an bizim emrimizde olan, bize hizmet eden, muhalefeti bölen, bizim kontenjanımızla muhalif rolü oynayan bu arkadaş gibiler rejim için çok mühim. CHP'ye zarar verip, bize faydalı olan bu tip gibilere ihtiyacımız var" dedi.

Program sırasında paylaşımlarını sürdüren Kütahyalı, "Nagehan'cım beni dinlemedin ve beni kırdın. Ekranda sahte Atatürkçülük şovu yapıp sonra Adnan Oktar’ın, PKK’lıların ve FETÖ'cülerin avukatlığını yaparak milyon dolarları indiren bu tipler bize faydalı. Kabaca ifade edeyim: Bunlar bizim köpeğimiz. Onlar bize lazım, hoşgörülü ol" ifadelerini kullandı.

Alçı ise yaşananlarla ilgili bugün kişisel Twitter hesabında paylaşımda bulundu. Alçı, "Rasim Ozan'ın çirkin ifadelerini kınıyorum, paylaştığı mesajın içeriğini de dilini de çok yanlış buluyor ve içinde ismimin geçmesinden üzüntü duyuyorum" diye yazdı.

 


YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Tencerenin kapağı
  1 ay önce
  Yapma yaaaa :( Acilen BM toplanmalı, Türkiye'de olağanüstü hal ilan edilmeli. Bence bir dünya meselesi bu... Böylesine örnek, seviyeli, yaptıkları programlarda bile asalet akan çok karakterli, söylemleri ile herkese öğüt veren, on numara bir çift nasıl olur da boşanırlar. Resmen tencere yuvarlansa anca kapağı bu kadar güzel oturan nadide çift hemen kararınızdan vazgeçin. Sizler anca birbirinize layıksınız.
 • Kerim
  1 ay önce
  N.Alçı ve Kütahyalı kim ki, gündem yapıyorsunuz? Bilim adamı olsalardı siyasetine bakıp ona göre gündem oluştururdunuz. Siyasetten nemalanıp, ülkemizin hiç bir işine yaramayan bu tür magazin mafyası tipinde insanlar ile gündem oluşturmayın lütfen...
 • Celal
  1 ay önce
  Son yıllardaki Türkiye siyasetine baktığımda ya herkes mafya olmalı ya da uşak olmalı diye düşünüyorum. Gerçi birilerine göre çoğumuz uşak sayılırız. Bu dünyada da böyle. Böyle giderse bu ülkede ikisinden birini resmen tercih etmeliyiz. Bize başka bir şans bırakmadılar.
 • PEKER
  1 ay önce
  Bizene evlenirken banami sordular yan agaZlar