Mustafa Sarıgül tarih verdi: Genel Başkanlığı bırakırım

TDP lideri Mustafa Sarıgül, "60 günlük süre içerisinde bu ülkede 30 bin tane üye kaydı olmazsa genel başkanlığı bırakırım" dedi.

Mustafa Sarıgül tarih verdi: Genel Başkanlığı bırakırım
18 Nisan 2022 - 09:13


Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin yöneticileriyle iftarda bir araya geldi. Sarıgül, burada yaptığı konuşmada dikkat çeken bir çıkışa imza attı.

Sarıgül, "Buradan ilan ediyorum, 60 günlük süre içerisinde bu ülkede 30 bin tane üye kaydı olmazsa genel başkanlığı bırakırım" dedi.

Sarıgül şu ifadeleri kullandı:
“Alın terimizin ve emeğimizin karşılığını yüzde 100 alacağız. İnanın ki hiç durmuyorum. Vücudum dursa zihnim durmuyor. Sürekli ülkem, bana inanalar ve güvenenler için ne yaparım diye 24 saat düşünüyorum. Ülkemiz ve partimiz için TDP’den başka çare yok. Yerel yönetimlerde sağladığımız Şişli modelini Türkiye çapında sağlayacağız. TDP’ye nazar değecek diye korkuyorum. Buradan ilan ediyorum, 60 günlük süre içerisinde bu ülkede 30 bin tane üye kaydı olmazsa genel başkanlığı bırakırım. Üyelerimizi arttıracağız, başarılı teşkilatlarımızı kutlayacağız, daha çok çalışması gereken arkadaşlarımıza yoğun bir şekilde destek vereceğiz. Biz önümüzdeki sürede proje, çözüm, çare üreteceğiz. Artık bireysel konuşma devrini kapatıyor, proje konuşma devrini başlatıyoruz. Turizmde, tekstilde, tarımda, teknolojide neler yapacağımızı konuşacağız, halkımızla buluşacağız, her gittiğimiz yerde çözümü anlatacağız”


YORUMLAR

  • 0 Yorum