Mustafa Sarıgül hastaneye kaldırıldı

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün, ziyaret için gittiği Batman'da gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Mustafa Sarıgül hastaneye kaldırıldı
11 Nisan 2021 - 17:29
TDP Genel Başkanı Mustafa Sarılgül'ün ziyaret amaçlı gittiği Batman'da, hastaneye kaldırıldı. Sarılgül'ün gıda zehirlenmesi geçirdiği belirtildi. Sarıgül tedavinin ardından, partisinin Batman İl Kongresi'nin yapıldığı düğün salonuna gitti.

“SAĞLIK PROBLEMİYLE KARŞI KARŞIYAYDIM”

Kongrede sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan Sarıgül, gıda zehirlenmesi geçirdiği ifade ederek, kendisiyle ilgilenen sağlık çalışanlarına da teşekkürlerini iletti.

Sarıgül, “Bugün büyük heyecanla, büyük gururla Batman’a gelmenin onurunu yaşıyoruz. Biraz gecikmeli geldim. Allah, hepimize önce sağlık versin. Gıda zehirlenmesi yaşadım. Sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür ve dua etsek azdır. 3 saat önce gerçekten bir sağlık problemiyle karşı karşıyaydım. Allah’ıma hamdolsun ki bugün bu güzel ilimizde, mütevazı ilimizde insanları yiğit olduğu mert olduğu Batman'dan bütün ulusa seslenmenin gururunu yaşıyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum