Mustafa Keser'den Bülent Ersoy'a sert sözler: "Yersiz kaprisi yüzünden!"

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in sunduğu "Benzemez Kimse Bize" programı 2. bölümün ardından yayından kaldırıldı. Mustafa Keser, "Bütün aksaklıklar sayın Bülent Ersoy’un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklanmıştır" dedi.

Mustafa Keser'den Bülent Ersoy'a sert sözler: "Yersiz kaprisi yüzünden!"
02 Ekim 2021 - 09:08

Star TV'de Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in sunduğu "Benzemez Kimse Bize" programı 2. bölümün ardından yayından kaldırıldı. Mustafa Keser, Bülent Ersoy'u suçlayarak "Bütün aksaklıklar sayın Bülent Ersoy’un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklanmıştır" dedi.

Keser, 13 bölümlük bir sözleşme imzaladığını belirterek 11 bölüm sonra programdan ayrılacağını duyurmuştu.

Programın yayından kaldırılmasının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Mustafa Keser, tüm aksaklıkların Bülent Ersoy nedeniyle olduğunu söyledi. Keser'in açıklaması şöyle:

"Sevgili müzik dostları; Bülent Ersoy ile olan programla ilgili görüş ve düşünceleriniz için hepinize çok teşekkür ederim. Bu programa başlamadan önce sizlerin de izlediğiniz ve gördüğünüz gibi bazık aksaklıkların olabileceğini, programa başlamadan önce öngörmüştüm ancak, kendisinden hem yaş hem de sanatça daha büyük birinin yanında daha saygılı olacağını düşünerek programı kabul ettim. Ve ne yazık ki yanıldım. Hepinizden bunun için özür diliyorum.

"TÜM AKSAKLIKLAR, BÜLENT ERSOY'UN YERSİZ KAPRİSİNDEN"
Yukarıda zikrettiğim aksaklıkların yapımcımız Sayın Polat Yağcı ve Sayın Star TV kanal yönetiminin hiçbir dahli ve ilgisi yoktur. Bütün aksaklıkları Sayın Bülent Ersoy'un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklanmıştır. İleriki günlerde de bir basın toplantısı yaparak bununla ilgili sizleri daha geniş bir çerçevede bilgilendireceğim."


YORUMLAR

  • 0 Yorum