Murat Ongun'dan CNN Türk yayınında reklam tepkisi: Kimsenin sufle almasına gerek yok

İBB Sözcüsü Murat Ongun, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu programa telefonla bağlandı. Ongun, konuşması sırası kendisine geldiğinde reklama gidilmesine tepki göstererek "Kimsenin sufle almasına gerek yok" diye tepki gösterdi.

Murat Ongun'dan CNN Türk yayınında reklam tepkisi: Kimsenin sufle almasına gerek yok
23 Ocak 2022 - 10:18


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sözcüsü Murat Ongun, CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge programına telefonla bağlandı. Konuşma sırası Ongun'a geldiği sırada reklama gidilmesine Ongun tepki gösterdi.

"KİMSENİN SUFLE ALMASINA GEREK YOK"
Programda, Ahmet Hakan reklama gitmesi gerektiğini söyleyip, "Reklamdan sonra yeniden bağlanalım" derken, Murat Ongun duruma itiraz etti. "Reklamda kimsenin sufle almasına gerek yok" diyen Murat Ongun, "Ben iki dakika bile konuşamadım, Abdulkadir Bey bizi kesti, sonra reklama gidelim diyorsunuz. O zaman ben neden bağlandım?" diye sordu.

Ahmet Hakan, Murat Ongun'a "Asla o şekilde değil" diye yanıt verirken, CHP İstanbul Milletvekili ve emekli Albay Dursun Çiçek ise Murat Ongun'a destek çıkarak, "15 dakikadır konuşturmadınız ya. Bir de uzaktan bağlanıyor, müsaade edin" diye belirtti.
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum