Murat Kurum: Cumhurbaşkanımızı 2023'te yeniden seçmek boynumuzun borcudur

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, seçimler hakkında açıklama yaptı. Kurum "Cumhurbaşkanımızı 2023'te yeniden seçmek boynumuzun borcudur, bu ülkeye, çocuklarımıza, Türkiye'nin geleceğine borcumuzdur" dedi.

Murat Kurum: Cumhurbaşkanımızı 2023'te yeniden seçmek boynumuzun borcudur
10 Ocak 2022 - 11:59

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Ankara’da AK Parti İstanbul İl Başkanlığı Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Kampı'nda açıklamalarda bulundu.

İstanbul'da yeniden susuzluğun, çöp sorunlarının, birikmiş problemlerin konuşulmaya başlandığını iddia eden Kurum, 2023 seçimleri hakkında konuştu. Kurum, "Bugün maalesef İstanbul'da 90'lı yıllara geri dönüş vardır. Bugün İstanbul ne yazık ki yatırımlarla değil, İstanbul'la hiçbir alakası olmayan pek çok suni gündemle, mağduriyet edebiyatıyla gündeme gelmektedir... İstanbul'umuz da emanet ehil ellere, liyakatli ellere yeniden geçecektir. Cumhurbaşkanımızı 2023'te yeniden seçmek boynumuzun borcudur, bu ülkeye, çocuklarımıza, Türkiye'nin geleceğine borcumuzdur" dedi.

"FATİH'İN EMANETİ İSTANBUL'E TESLİM ALACAKTIR"
“Bu aziz İstanbul için mücadele ediyoruz, onlar ise yaptıklarımızı yıkıyor” diyen Bakan Kurum şunları söyledi:

“Trafiği bitireceklerini söylediler, metrobüs yolunda dahi yeni bir trafik türüne sebep oldular. Ulaşım rahatlayacaktı, bozulan, yanan otobüslerle şehri yolda bıraktılar. 2.5 yılda belediyeleri borç batağına soktular. Kısacası başta İstanbul olmak üzere bizim aziz şehirlerimizi mağdur ettiler. Vakti geldiğinde bu iş bilmezlere, algıyla süreç yönetenlere, sosyal medya kurnazlarına, mağduriyet edebiyatıyla işleri yoluna koymayanlara gereken cevabı verecektir. Evelallah bugün bu salondaki ruh bu gidişi durduracak, önce 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı’nı zirveye taşıyacak, akabinde de 2024’te Fatih’in emaneti İstanbul’u teslim alacaktır.”


YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Jony cash
  6 gün önce
  tabbi ki sulari kesildi "rant" bitti her taraftan biitiler istanbulda istanbul nah alirsiniz.!
 • Mert
  6 gün önce
  İşte herkes okusun Türkiye'de Erdoğan iktidar hükümetinden uzaklaşmış gerçek sorunları dile getiren bir Doktorumuz. https://www.arti49.com/13-yillik-doktor-isvicrede-kebapcida-calismaya-basladi-bulasik-yikiyorum-sogan-soyu-2362234h.htm
 • Dayı
  6 gün önce
  Aldığın beddualarla işin çooookkkk zor.