Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun nikah tarihi belli oldu

Müge Anlı, canlı yayında yaptığı açıklamayla İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklamıştı. Anlı ile Yüzbaşıoğlu'nun nikah tarihi belli oldu.

Müge Anlı ile Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun nikah tarihi belli oldu
21 Haziran 2022 - 11:12


ATV'deki "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programını sunan Müge Anlı, canlı yayın sırasında evlenme kararı aldığını duyurmuştu. Anlı, İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklamıştı.

İkinci kez nikâh masasına oturacak olan Müge Anlı, "Sizleri de çok mutlu edeceğine inandığım haberi ilk ağızdan vermeye karar verdim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor, çok abartmaya gerek yok. Ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istiyorum. Müstakbel damadınızın ismini de açıklayayım. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu" açıklaması yapmıştı.

NİKAH TARİHİ BELLİ OLDU
Müge Anlı'nın geçen hafta sonu kına gecesi organize ettiği iddia edildi. Anlı'nın kına gecesine Zahide Yetiş, Zuhal Topal ve Şebnem Bursalı gibi sınırlı sayıda dostunun katıldığı öne sürüldü.

2.Sayfa'nın haberine göre, Müge Anlı, 25 Haziran Cumartesi günü nikâh masasına oturacak. Çift, aile arasında gerçekleşecek sade bir tören ile evlenecek.


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum