Müge Anlı'da karısının dönmeyeceğini anlayan adam, başka kadına seslendi: "Dönmeyecek, çık gel!"

Sabah kuşağı programları ilginç olaylara sahne olmaya devam ediyor. Atv'de yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında Seçer Kaygısız, eşinin yeğeniyle kaçtığını söyledi. Karısını çok sevdiğini söyleyen Kaygısız, dönmesi için çağrıda bulundu. Ancak, canlı yayında eşiyle yüzleşen Kaygısız, karısının dönmeyeceğini anlayınca başka bir kadına seslendi.

Müge Anlı'da karısının dönmeyeceğini anlayan adam, başka kadına seslendi: "Dönmeyecek, çık gel!"
27 Ekim 2021 - 11:31

Afyonkarahisar'da yaşayan Seçer Kaygısız, 1 Ağustos'ta yeğeniyle birlikte kaçan eşini aramak için Müge Anlı'ya başvurdu. Karısı ve yeğeninin ilişkisine evlerinde şahit olduğunu iddia eden Kaygısız, her şeye rağmen karısını çok sevdiğini söyleyerek geri dönmesi için canlı yayında bir çağrıda bulundu. Anlı, haftalardır ulaşılamayan üç çocuk annesi kadını bularak karı kocayı canlı yayında yüzleştirdi.


Telefonla bağlanan genç kadın, kocasının yeğeniyle birlikte olduğu iddialarını reddederek, "Kimse 3 çocuğunu bırakıp gitmez. Onun bana yapmadığı eziyet kalmadı. Ben yeğeniyle beraber değilim. Biz ona benden ayrılsın diye oyun kurduk. Birbirimize mesaj attık. Kaçmamın yeğeniyle bir ilgisi yok" şeklinde konuştu.


Duyduğu sözler karşısında şaşkınlık yaşayan Müge Anlı, "Bu çok tehlikeli bir plan... Madem bu kadar kötü bir adam bu mesajları gördüğünde size bir şey yapma ihtimali de var. Nasıl yapabildiniz?" diyerek tepki gösterdi.

"OTEL ODASINDA YATARKEN BANA CANLI CANLI GÖSTERMEDİN Mİ?"
Eşinin yalan söylediğini dile getiren Seçer Kaygısız'ın iddiası ise ağırdı. Karısının yeğeninin dışında başka adamlarla da görüştüğünü iddia eden Kaygısız, "Senin yüzünden üç tane yuva yıkılacak. Yalan söyleme... Beni arayıp otel odasından canlı canlı yatarken göstermedin mi? Bundan sonra sen benim bir şeyim değilsin... " dedi.


Karısının gelmeyeceğini öğrenince canlı yayından bu kez bir başka kadına seslenen Seçer Kaygısız, "Hatice dönmeyecek. Çık gel" sözleriyle şaşkınlık yarattı.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum