Müge Anlı'da kan donduran olay: Sevgilim kardeşimi öldürüp tuvalete oturttu, kokmasın diye her gün yıkadı

Müge Anlı'nın sunduğu "Tatlı sert" programında kan donduran bir olay yaşandı. Kayıp kardeşi Mehmet Karahan için Müge Anlı’ya başvuran Fatma Karadağ, 2017 yılında sevgili olduğu kişi tarafından kardeşinin dövülerek öldürüldüğünü ve günlerce cesetle aynı evde kaldığını söyledi. Karadağ, sevgilisinin cesedi tuvalete oturtup her gün yıkadığını iddia etti.

Müge Anlı'da kan donduran olay: Sevgilim kardeşimi öldürüp tuvalete oturttu, kokmasın diye her gün yıkadı
19 Ekim 2021 - 09:51


Sabah kuşağı programlarında yaşanan olaylar dikkat çekerken, bu kez kan donduran bir olay yaşandı. Manisa’da yaşayan 38 yaşındaki Mehmet Karahan, 2017 yılında şüpheli bir şekilde kayboldu. O günden bu yana kayıp olarak aranan kardeşi Mehmet Karahan ile ilgili 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına başvuran Fatma Karadağ, canlı yayında akılalmaz iddialarda bulundu.

O dönem kocasından kaçıp birlikte yaşamaya başladığı Cemal Durmaz tarafından kardeşinin para mevzusu yüzünden dövülerek öldürüldüğünü iddia eden Fatma Karadağ, cesedin bulunması ve gerçeklerin açığa çıkması için Müge Anlı’dan yardım istedi.

CESETİ TUVALETE OTURTUP HER GÜN YIKADI
Kardeşinin ölümünün ardından evde günlerce cesetle beraber dağ başında bir evde kaldıklarını söyleyen Fatma Karadağ, yaşadığı olayı canlı yayında şu sözlerler anlattı;

“Etrafta konu komşu yoktu. Kardeşimi öldürdükten sonra çiçekli pijamalarımı giydirdi. Tuvalete oturttu. Kokmasın diye her gün banyoda yıkadı. İçeriye de oda parfümü sıkıyordu. Beni bir süre evden dışarı gönderdi. O sırada kardeşimi halıya sarıp gömmüş.” 

KORKTUĞU İÇİN YILLARCA SUSTU
Duydukları karşısında şaşkınlığını gizlemeyen Müge Anlı, neden şikâyet etmediğini ve kardeşini öldürmesine mani olmadığını sordu. Bunun üzerine konuşan Fatma Karadağ, o evde zorla tutulduğunu, korktuğu için bu gerçekle yaşamak zorunda olduğunu dile getirdi.


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum