Müge Anlı'da ağızları açık bırakan olay: Damadına kaçtı, öpüşme fotoğrafını böyle savundu!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ağızları açık bırakan bir olay işlendi. Eşini ve çocuklarını bırakarak damadına kaçan 43 yaşındaki Cemile Özdemir, canlı yayında annesiyle yüzleşti. Damadıyla öpüştüğü görüntüler ortaya çıkan Özdemir'in fotoğrafları savunma şekli dikkat çekti. İşte detaylar....

Müge Anlı'da ağızları açık bırakan olay: Damadına kaçtı, öpüşme fotoğrafını böyle savundu!
09 Mart 2022 - 16:56


Gündüz kuşağı programlarında akılalmaz olaylar işlenmeye devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert'in son bölümünde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.

Ankara'da yaşayan 61 yaşındaki Azime Akkor, 43 yaşındaki 3 çocuk annesi, kızı Cemile Özdemir'i bir yıldır göremediği iddiasıyla Müge Anlı'ya çıktı. Özdemir ve annesi bugün Müge Anlı'nın canlı yayınında yüzleşti.

Eşini ve çocuklarını bırakarak damadına kaçan Cemile Özdemir, mesaj kayıtlarına ve damadıyla öpüştüğü anların görüntülerine rağmen "Kaçmadım" dedi. Özdemir, "Damadımla çektirdiğim fotoğraflarda hiçbir şey yok. Geri dönmeyeceğim. Çocuklarımı da kocamı da merak etmiyorum. Herkes başının çaresine baksın" dedi.


Damadıyla kaçmadığını, kendi ayakları üzerinde durmak için ailesini geride bıraktığını söyleyen Cemile Özdemir, "Tek başıma yaşıyorum. Çocuklarımı da kocamı da merak etmiyorum. Herkes başının çaresine baksın. Zaten çocuklarıma bakıyorlarmış. Ben kimseyi istemiyorum" dedi. Genç kadının sözleri üzerine öfkelenen annesi Azime Akkor, "Kızımı o adama bırakmayacağım. Alıp buradan götüreceğim" diye konuştu.

ÖPÜŞME FOTOĞRAFLARINA BÖYLE YANIT VERDİ
Ailesine dönmek istemediğinin altını ısrarla çizen Cemile Özdemir, hakkındaki iddiaları reddederken damadı ile öpüşürken çektikleri fotoğraflarına yönelik sorulara ise "Damadımla çektirdiğim fotoğraflarda hiçbir şey yok" diye yanıt verdi.Umursamazlığı herkesin tepkisini çeken üç çocuk annesi kadının tavırlarına Müge Anlı da sessiz kalmadı. Anlı, "Siz imkansız bir aşkın peşine mi düştünüz? Siz kızınıza hamileyken bile şiddet uygulayan damadınızla nasıl görüşürsünüz? Mesajlarınız da elimde… Bu duygudan kurtulmak için desteğe ihtiyacınız var. Gittiğiniz yol, yol değil. Siz 4 yaşındaki çocuğunuzu bırakıp nasıl gidersiniz?" şeklinde konuştu.

Müge Anlı'nın sözleri bile fikirlerini değiştirmeyen Cemile Özdemir, "Evimden kendi isteğimle ayrıldım. İmkansız bir aşka düşmedim. Ben çocuklarıma annelik yapamadım. Eşim de babalık yapamadı. Çocuklarım önce Allah'a sonra anneme emanet. Ben çocuklarımı uzaktan takip ediyorum" dedi.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Gülay Abanuz
    2 ay önce
    Oğlunu öper gibi sanırsın masum bi resim ama çok AHLAKSIZLIK çok bunlar tutuklanmalı bu tür sapık beyinler serseri mayın gibi insanların içinde dolaşmamalı kayın baba duymuştukta oğul damadına duyduk vallahi pes....Başını kapatmış oğul Damatla sevgili olmak günah değilmi terbiyesiz kadın o Erkekcik denilen mahluka hiç lafım yok kaynanasına jigolo olmuş AHLAKSIZ.