Müge Anlı, canlı yayında hastalığını açıkladı! Müge Anlı ne hastası?

Müge Anlı, ATV'de yayınlanan "Tatlı Sert" programında hastalığını açıkladı. Bir konuğun sözleri üzerine açıklama yapan Müge Anlı, "Söylesem 'bu kadın nasıl canlı yayına çıkıyor' dersiniz!" dedi.

Müge Anlı, canlı yayında hastalığını açıkladı! Müge Anlı ne hastası?
20 Ocak 2022 - 10:12


ATV'de yayınlanan 'Tatlı Sert' programının sunucusu Müge Anlı, bu kez sağlık sorunuyla gündemde. Müge Anlı konuklardan birinin yaptığı yorum üzerine canlı yayında hastalığını açıkladı.

Müge Anlı programında yer alan konuk kadınlardan biri "Ben şeker hastasıyım, hatırlamıyorum söylediklerimi" deyince ünlü sunucu bu konuda bir yorumda bulundu.

Anlı açıklamasında "Sizin şekeriniz de şeker mi? Ben geçen hafta sonu ölçürttüm, kaç çıktığını size söylesem 'bu kadın nasıl canlı yayına çıkıyor' dersiniz!" ifadelerini kullandı.

İŞTAHSIZLIK VE ZAYIFLAMA
Geçtiğimiz haftalarda kilo kaybettiğini canlı yayın kapanışında söyleyen Müge Anlı, iş yoğunluğundan yemek yemeye fırsat bulamadığını, sevenlerinin ve dostlarının program arasında kendisine yemekler sipariş edip yedirmeye paylaştığını ifade etmişti. Sosyal medyadaki sıkı 'Müge Anlı ve Tatlı Sert' takipçileri, Müge Anlı'nın bu açıklamasını hatırlatarak hastalığının iştahsızlık ve zayıflığa neden olduğu yönünde yorum yaptılar.


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum