Midyeci Ahmet, çalışanlarının maaşını döviz endeksli ödeyecek: İşte vereceği maaş!

Midyeci Ahmet olarak ünlenen Ahmet Çiçek, çalışanlarının maaşlarını döviz endeksli ödeyeceğini açıkladı. Çiçek, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla vereceği maaşı duyurdu.

Midyeci Ahmet, çalışanlarının maaşını döviz endeksli ödeyecek: İşte vereceği maaş!
09 Haziran 2022 - 09:35 - Güncelleme: 09 Haziran 2022 - 11:25


Geçtiğimiz aylarda boşandığı eşiyle mal paylaşımında sorun yaşamasıyla gündeme gelen Midyeci Ahmet, sosyal medya hesabından çarpıcı bir açıklama yaptı.

Midyeci Ahmet olarak ünlenen Ahmet Çiçek, çalışanlarının maaşlarını döviz endeksli ödeyeceğini söyledi.  "Avrupa'da yaşayan insanlardan kendilerini geri hissetmesin" diyen Çiçek, İstanbul İkitelli ve Yunanistan'da bulunan fabrikalarında çalışanlara minimum 712 euro yani 13 bin TL maaş vereceğini duyurdu.

Konuyla alakalı Instagram hesabından paylaşım yapan Midyeci Ahmet şu ifadeleri kullandı:

"Yunanistan'daki fabrikamızda çalışan arkadaşlarımız 712 euro alıyor. İstanbul'da İkitelli fabrikamızda çalışan arkadaşlarımız da minimum 712 euro alacak. Evet yanlış duymadınız bundan sonra Midyeci Ahmet ailesinde çalışan iş arkadaşlarımız, dövize endeksli maaş alacaktır. Bizimle çalışan arkadaşlarımızın maaşları erimeyecek. Avrupa'da yaşayan insanlardan kendilerini geri kalmış hissetmeyecekler ve hak ettiklerini alacaklar. Çok mutluyum uzun zamandır yapmak istediğim bir şeydi. Hayırlı uğurlu olsun umarım benzeri değişiklikleri yapabilecek güçteki işletmelere örnek ve ilham oluruz. Her şey vatan için, sizi seviyorum. Bundan sonra Midyeci Ahmet'te döviz bazlı maaş"


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum