MHP'den HaberTürk sunucusu Ebru Baki'ye: Kudurdunuz değil mi?

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, HaberTürk sunucusu Ebru Baki'yi hedef aldı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yönter, "Ne o, kaldıramadınız mı? Kudurdunuz değil mi?" ifadelerini kullandı.

MHP'den HaberTürk sunucusu Ebru Baki'ye: Kudurdunuz değil mi?
04 Mayıs 2021 - 14:32

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti genel merkezinde yaptığı basın toplantısıyla 100 maddelik yeni anayasa taslağını açıkladı. Bahçeli'nin anayasa açıklamalarını canlı yayına taşıyan HaberTürk sunucu Ebru Baki ise MHP'nin hedefi oldu. MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Baki'ye sert sözler kullandı.

Yönter, sosyal medya hesabından Ebru Baki'nin konuya ilişkin haber sunumunu hedef alarak, "Ebru Baki, her seferinde MHP’ye tahammülsüzlüğünü ifşa eden, alaycı gülümsemesiyle gerçekleri çarpıtan sözde bir gazetecidir" dedi.

Yönter, şu ifadeleri kullandı:
"1)- Habertürk’te art niyetli Ebru Baki’ye konuk olan Kemal Öztürk, Pınar Kandemir Hacıbektaşoğlu ile Gülfem Saydam Sanver’in Genel Başkanımızın 100 maddelik anayasa önerisini karalama çabaları edepsizlik ve terbiyesizliktir. Ne o, kaldıramadınız mı? Kudurdunuz değil mi?

2)- Ebru Baki, her seferinde MHP’ye tahammülsüzlüğünü ifşa eden, alaycı gülümsemesiyle gerçekleri çarpıtan sözde bir gazetecidir....Konuklarını MHP düşmanları arasından seçmesi tam bir kokuşmuşluktur...Bugünkü golü çıkaramayınca çirkefliği ve çirkinliğe tercih ettiler. Yuh olsun!”


YORUMLAR

  • 0 Yorum