Metin Akpınar'dan Cem Yılmaz açıklaması: Çok özür diliyorum

Usta oyuncu Metin Akpınar, komedyen Cem Yılmaz hakkında "Cem Yılmaz'ı çok beğeniyorum. Ama aktör kumaşı zayıf" demiş, Yılmaz ise sosyal medyadan "Bir gün beni sahnede izlerse çok mutlu olurum" diyerek yanıt vermişti. Metin Akpınar'dan Cem Yılmaz hakkında yeni açıklama geldi.

Metin Akpınar'dan Cem Yılmaz açıklaması: Çok özür diliyorum
27 Kasım 2021 - 09:48


80 yaşındaki usta sanatçı Metin Akpınar, katıldığı bir televizyon programında komedyen Cem Yılmaz için söylediği sözler için özür diledi.

Akpınar, "Stand-up hakkında konuşurken Cem’in oyunculuğu ile ilgili bir şeyler söyledim. Bir tweet atmış orada biraz gönül koymuş. Bu da beni çok üzdü. Kimsenin üzülmesini, kırılmasını zaten istemem, Cem’in kırılmasını hiç istemem” dedi.

"ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM"
Cumhuriyet'e konuşan Akpınar, konuya, “Sevdiğim, beni güldüren bir arkadaş. İyi de bir komedyen. Anlatmak istediğim sadece kompozisyonlara biraz daha özen göstermesi. Kara Komedi tiplemesi mesela mükemmeldi. Daha çok reklamdaki tiplemelerini özensiz bulduğumu söylemek istedim. Öğretmenliğin dozunu kaçırdıysam Cem’den ve sevenlerinden çok özür diliyorum” diye açıklık getirdi.

NE OLMUŞTU?
Metin Akpınar, programda sunucu Candaş Tolga Işık’ın “Yeni nesil mizahı nasıl buluyorsunuz?” sorusuna yanıt vererek, Cem Yılmaz hakkında, “Zeki çok belki ama iyi konuşan yok. Cem Yılmaz da dahil. Çok beğeniyorum. Çok zeki çocuk, mükemmel işler yapıyor. Ama aktör kumaşı zayıf. Olmak zorunda değil. Stand up da aktörlük gerekmiyor. Ama iyi konuşmak, tonlama da daha büyük başarılar bekliyor insan” değerlendirmesinde bulunmuştu.

Yılmaz ise sosyal medya hesabından paylaşım yaparak "Kıymetli büyüğümüz Metin Akpınar beni bir söyleşisinde değerlendirmiş. Sağolsun, teşekkür ederim. 6 yaşındayken ilk izlediğim performans Devekuşu Kabare’nin ‘İnsanlığın Lüzumu Yok’ oyunuydu. Her işini pür dikkat izledim. Bir gün o da beni sahnede izlerse çok mutlu olurum” ifadelerini kullanmıştı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum