Mesut Özil Katar'a mı transfer oluyor? Açıklama geldi

Fenerbahçe'de Ozan Tufan ile birlikte kadro dışı bırakılan Mesut Özil'in Katar'a transfer olacağı iddia edildi. Özil, iddiaların ardından açıklama yaptı.

Mesut Özil Katar'a mı transfer oluyor? Açıklama geldi
28 Mart 2022 - 13:00


Fenerbahçe 'de beklenmedik bir şekilde Ozan Tufan ile birlikte kadro dışı bırakılan kaptan Mesut Özil'in Katar'a transfer olacağı iddia edildi. Özil'den açıklama geldi.

"SÖZÜMÜN ARKASINDAYIM"
Özil, "Bu süreçte takıma faydalı olamadığım için kızgınlığım kendimeydi. Ancak bunun dışa vurumu yanlış anlaşıldı. Benim art niyetli olduğumu kimse düşünmesin. Çünkü benim çok iyi bir Fenerbahçeli olduğumu herkes bilir. Transfer aşamasında yaptığım açıklamalarda, çocukluk hayalimin gerçekleştiğini söylemiştim. Hala sözümün arkasındayım" dedi.

Fanatik'in haberine göre, kendisiyle ilgili olarak çıkan iddiaları da değerlendiren Mesut, sözlerini şöyle noktaladı:

"Basın organlarında benim Katar ve ABD takımları ile dirsek temasında olduğum söyleniyor. Katarlılar ile iş yaptığım için bu ülkeyi tercih edeceğim haberleri doğru değil. Şu anda kulübün hakkımda aldığı bir karar var. Bunun neticesini bekleyeceğim. Çalışmalarımı düzenli olarak sürdürüp, tekrar bu büyük kulübe hizmet etmek istiyorum."


YORUMLAR

  • 0 Yorum