Mesut Özil Fenerbahçe'yi sildi, sosyal medyada takipten çıktı

Geçtiğimiz sezon kadro dışı bırakılan Mesuz Özil, Fenerbahçe'yi sildi. 31 Mayıs'ta futbolu Sarı Lacivertli takımda bırakacağı yönünde açıklama yapan Özil, sosyal medyada Fenerbahçe'yi takip etmekten vazgeçti.

Mesut Özil Fenerbahçe'yi sildi, sosyal medyada takipten çıktı
20 Haziran 2022 - 11:36


Süper Lig’de yeni sezon öncesi hazırlıklara başlayan Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Mesut Özil ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor.

Sezon öncesi kampa dahil edilmeyen ve teknik direktör Jorge Jesus'un "Yönetimin aldığı karar devam edecek” açıklamasıyla birlikte gelecek sezon planları arasında yer almayan Mesut Özil, Instagram’dan Fenerbahçe’yi takip etmeyi bıraktı.

2 yıl daha sarı-lacivertli kulüple sözleşmesi bulunan 33 yaşındaki Mesut Özil'in takip ettiği hesaplar arasında Fenerium ve Fenerbahçe Beko ile takım arkadaşları da yer alıyor.

Mesut Özil’in Fenerbahçe’yi ‘Unfollow’u ayrılmak için ilk adım olarak yorumlandı.

31 MAYIS’TA AÇIKLAMA YAPTI
Mesut Özil, 31 Mayıs’ta Instagram’dan bir açıklama yayınlayarak, ilk 6 ay ücret almadan çocukluk aşkı Fenerbahçe’ye imza attığını belirtip, “Altını çizerek tekrarlıyorum; Fenerbahçe'den başka bir takımda kariyerimi noktalamayacağım. Sözleşmem süresi boyunca, Çubuklu formamızı terletmek tek amacım. Bu kararım çok net ve kesindir. Profesyonel yaşamın gereklilikleri gereği, yönetimimizin benimle ilgili bir karar alması durumunda ise bu tavra sadece saygı duyacağım” ifadelerini kullanmıştı.


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum