Mesut Akusta'ya ne oldu, Mesut Akusta'nın sağlık durumu, Mesut Akusta'dan güzel haber!

Geçirdiği beyin kanamasının ardından hastaneye kaldırılan ve ameliyat olan usta oyuncu Mesut Akusta taburcu oldu. Akusta'nın durumunun iyi olduğu belirtilirken usta oyuncu, 1 hafta dinlendikten sonra yeniden setlere dönecek.

Mesut Akusta'ya ne oldu, Mesut Akusta'nın sağlık durumu, Mesut Akusta'dan güzel haber!
30 Ağustos 2021 - 09:52

Geçen hafta Ankara’daki evinde beyin kanaması geçirip hastaneye kaldırılan ve ameliyat olan usta oyuncu Mesut Akusta’dan güzel haber geldi.

SETLERE DÖNECEĞİ TARİH BELLİ OLDU
Tedbir amaçlı olarak bir süre  hastanede gözetim altında tutulduktan sonra oyuncu, cumartesi günü taburcu edildi. Evinde dinlenmeye çekilen Mesut Akusta, 1 hafta sonra setlere dönecek. “Teşkilat” dizisinin başrolünde oynayan sanatçı, önümüzdeki hafta çekimlerine yeniden başlayacak.

Son olarak ünlü oyuncunun eşi Şafak Özbir Akusta, sağlığına kavuşan eşi Mesut Akusta'nın fotoğrafını sosyal medya hesabından "Mucizelere inanır mısınız?' notuyla paylaşmıştı.

MESUT AKUSTA'YA NE OLMUŞTU?
​​​​​​​57 yaşındaki usta oyuncu Mesut Akusta, geçtiğimiz günlerde Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan evinde beyin kanaması geçirmiş ve acilen hastaneye kaldırılmıştı. Ameliyat olan Akusta, kısa sürede sağlığına kavuştu. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum