Mesul Özil'den Galatasaray maçı açıklaması: Allah nasip ederse...

Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Mesut Özil, Galatasaray derbisi öncesinde FB TV'ye konuştu. Özil, “Allah nasip ederse ilk 11’de olursam derbide oynayacağım" dedi.

Mesul Özil'den Galatasaray maçı açıklaması: Allah nasip ederse...
17 Kasım 2021 - 16:40

Süper Lig'in 13. haftası dev bir mücadeleye ev sahipliği yapacak. Galatasaray ile deplasmanda karşılaşacak olan Fenerbahçe'de yıldız futbolcu Mesut Özil, kulüp televizyonuna konuştu.

Geçmişte yaşadığı derbi heyecanına değinen Özil, takımın çalışmalarını çok büyük bir hırsla sürdürdüğüne dikkat çekti. Mesut Özil, “Allah nasip ederse ilk 11’de olursam derbide oynayacağım” ifadelerini kullandı.

“ALLAH NASİP EDERSE..."
Mesut Özil’in FB TV’ye yaptığı açıklamalar şu şekilde:
“Tabii ki de heyecanlıyız. Güzel bir maç oynayacağız, takım olarak hazırız. Üç puanı almak için elimizden geleni yapacağız. Kariyerimde en üst seviyelere koyarım Galatasaray derbisini. Küçük yaştan beri Fenerbahçeliyim. Derbileri seyrederek büyüdük. O yüzden Pazar günü ilk 11’de olursam, Allah bana nasip ederse derbide olacağım. Heyecanlıyım, mutluyum güzel bir maç olur inşallah. Bizim adımıza da inşallah üç puanı alacağız oradan.”

“YA AİLEYLE YA KAHVEHANEDE İZLERDİK”
“Derbileri ya aileyle izlerdik ya da Almanya’da kahvehanelere giderdik izlemeye. Değişik bir atmosfer olurdu, yarısı Galatasaraylı yarısı Fenerbahçeli olurdu. Kazandığımızda çok sevinirdik. Çubuklu formayı giymek her zaman hayalimdi. Allah nasip etti. İnşallah bu sezon takımıma yardım edebilirim. Takım olarak hedeflerimiz var. Kendi hedeflerim de var bu takıma en iyi şekilde sahada yardım etmek. İnşallah başarırız ve sezon sonunda hedeflerimize ulaşırız takım olarak.”

“SAHADA HERKES HIRSLI”
“Birkaç futbolcumu eksik milli takımdan dönecekler. Ondan sonra bütün takım olarak hazırlanıyoruz. Geçtiğimiz günlerde de çok çalıştık. Sahada herkesin morali yüksek, maç heyecanı var. Herkes biliyor ki Pazar günü çok önemli bir maç. Sadece bizim için değil camiamız için de. Sahada idmanda herkesin hırsı belli oluyor. Pazar günü en iyi şekilde çıkıp maçı kazanmaya gidiyoruz.”

“ZOR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ AMA…”
“Taraftarlarımız bize destek çıksınlar, sahip çıksınlar. Onların desteği ve dualarıyla sezon sonunda hedefimize ulaşırız. Biliyoruz, zor dönemden geçiyoruz ama biz takım olarak da oradan çıkmasını biliriz. Dua etsinler, biz takım olarak hazırız. Pazar günü sadece bize değil, camiamıza da üç puanı hediye edeceğiz.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum